Šířku tabulky buněk změny, když otevřete dokument RTF, Word 97 nebo Word 95 v aplikaci Word 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 265516 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Word 2000 při otevření dokumentu, který je ve formátu Word 95 formátu Word 97 nebo RTF (RICH Text Format) a, která obsahuje tabulky, může zvětšit šířku sloupce buněk. Tabulka může rozšířit i do nebo za pravý okraj.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud jsou splněny obě následující podmínky:
  • Tabulka obsahuje rozdělení buněk nebo sloučené buňky.

    - a -
  • Tabulka obsahuje buňky, jejichž šířky zobrazí stejný v uživatelském rozhraní, ale, ve skutečnosti lišit podle několika twipech.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Office 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Office 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2.

Další informace

Twip je jednotka měření obrazovky rovná 1/20 bodu. Twip je nezávislý na obrazovce jednotku, která se používá k zajištění, že umístění a poměru prvky obrazovky v aplikaci obrazovky jsou stejné ve všech systémech zobrazení. Existuje přibližně 1440 twipech logický palec nebo 567 twipech logický centimetr (Délka položky obrazovky měření jeden palec nebo jeden centimetr při tisku).

Vlastnosti

ID článku: 265516 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix kboffice2000presp2fix kboffice2000sp2fix KB265516 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:265516

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com