Word 2000'de bir Word 95, bir Word 97 veya bir RTF belgesi açtığınızda, tablonun genişliğini değişiklikleri hücreleri...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 265516 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Word 2000'de, Word 95 biçiminde olan bir belgeyi açtığınızda, Word 97 biçiminde veya zengin metin biçimi (RTF) içeren ve bir tablo, hücrelerin sütun genişliğini artırabilirsiniz. Tablonun içine veya sağ kenar boşluğuna genişletmek bile.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşulların her ikisi de doğruysa oluşur:
  • Bu tablo bölünen hücreler birleştirilmiş hücreler veya her ikisini de içerir.

    -ve-
  • Bu tablo, genişlikleri aynı kullanıcı arabiriminde görünür, ancak tarafından birkaç twip, aslında farklı bir hücre içerir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276367OFF2000: en son Office 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Office 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bir twip bir nokta 1/20'ye eşit ekran ölçü birimidir. Bir twip yerleşimi ve oranı ekran elemanlarının ekran uygulamanızdaki tüm görüntü sistemlerinde aynı olmasını sağlamak için kullanılan ekran bağımsız bir birimdir. Bir mantıksal inç için yaklaşık 1,440 twip veya 567 twip için (bir inç veya bir yazdırıldığında santimetre ölçü ekran maddenin uzunluğunda) bir mantıksal santimetre vardır.

Özellikler

Makale numarası: 265516 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix kboffice2000presp2fix kboffice2000sp2fix KB265516 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:265516

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com