16Bitové programy NetDDE nefungují s NCBENUM a NCBRESET 32-Bit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 265528 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění 16bitového programu Klient služby NetDDE v počítači založených na systémech Windows 98/95 a spusťte program 32bitové rozhraní NetBIOS, které vytvoří výčet a obnoví LANAs ve stejném počítači, je Klient NetDDE odpojen po několika sekundách.

Řešení

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Použijte pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava pravděpodobně projde dalším testováním. Pokud tedy je přísně neohrožuje potíže, doporučuje Microsoft společnost počkat na další aktualizaci service pack, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu typické týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date   Time   Version    Size  File name   Platform
  ------------------------------------------------------------------
  06/29/99 04:05AM 04.00.00.0954 27,245 Vnetbios.vxd Windows 95


  Date   Time   Version    Size  File name   Platform
  ------------------------------------------------------------------
  07/13/99 08:32PM 04.10.00.2223 35,434 Vnetbios.vxd Windows 98
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o opravách hotfix pro systémy Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
206071Obecné informace o systému Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání opravy hotfix
Další informace o opravách hotfix systému Windows 95 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
161020Provádění aktualizace systému Windows 95

Vlastnosti

ID článku: 265528 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbenv kbfix kbqfe KB265528 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:265528

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com