Oprava: Transaction Integrator trasování neposkytuje dostatek podrobných TRMFlowControl výjimky v Host Integration Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2656751 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Máte aplikaci hostitele zahájeno zpracování (HIP), která vrátí chybu. Jako součást procesu odstraňování povolit trasování Transaction Integrator (TI) v Microsoft Host Integration Server 2010 získat další podrobnosti o chybě dochází. TI sledování zahrnuje zprávy podobné následující:

Zpráva 1
Kontrola TRMFlowControl neomezeně DataTables z hostitele pro metodu method_name.
Zpráva 2
TRMFlowControl zjistil výjimku po značku 130 pokroku.
Tyto zprávy však neposkytují dostatek podrobností TRMFlowControl výjimky.

Příčina

Microsoft.HostIntegration.TI.DotNetInvoker.dll neposkytuje kód sledování. To způsobuje nedostatek podrobných dat trasování TI TRMFlowControl výjimky.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Opravy hotfix, řeší tento problém je zahrnuta v kumulativní aktualizace 3 pro server Host Integration Server 2010.For Další informace o získání balíčku kumulativní aktualizace klepnutím na následující číslo článku:
2654652 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro Host Integration Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2656751 - Poslední aktualizace: 22. února 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2656751 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2656751

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com