FIX: Transakcia integrátor sledovanie neposkytuje dostatočne TRMFlowControl výnimky v hostiteľskom integrácie Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2656751 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Máte Host začala spracovania (HIP) aplikácia, ktorá vráti chybu. Ako súčasť procesu riešenia problémov, môžete zapnúť sledovanie transakcií integrátor (TI) Microsoft Host integrácie Server 2010 získať viac informácií o chybe, že dochádza. TI stopových obsahuje správy, ktoré sa podobajú takto:

Hlásenie 1
TRMFlowControl kontroluje nepovinný DataTables od hostiteľa pre metódu method_name.
Odkaz 2
TRMFlowControl sa vyskytla výnimka po pokroku markerovou 130.
Tieto správy však neposkytujú dostatočne TRMFlowControl výnimky.

PRICINA

Microsoft.HostIntegration.TI.DotNetInvoker.dll neposkytuje kód sledovania. To spôsobuje nedostatok podrobností v trace TI TRMFlowControl výnimky.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchla oprava rieši tento problém je zahrnutá v kumulatívnej aktualizovať balík 3 pre integráciu Server Host 2010.For ďalšie informácie o možnostiach získania Kumulatívna aktualizácia balíka, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2656751 - Posledná kontrola: 22. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2656751 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2656751

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com