POP3 posta kutuları için Microsoft Exchange Connector gizli desteklemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 265739 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Gizli kutusunda belirtilen alıcı hesabıyla istenilen alıcıyı ve ne (NDR) teslim edilemedi alış irsaliyesi için teslim edilmesi değil genel bir POP3 teslim iletileri veya bir hata iletisi oluşturulur.

Not Bu davranış, standart, tek kullanıcı POP3 posta oluşmaz.

Neden

Bu davranış tasarım yüzündendir. Postane Protokolü 3 (POP3) posta kutuları için Microsoft Exchange Server Bağlayıcısı, e-posta iletisinin Gizli kutusunda belirlenen alıcılara iletilerin teslimini desteklemez.

Pratik Çözüm

Small Business Server 2000 çalıştıran bir sunucuda, bu davranışa geçici bir tek kullanıcı POP3 hesabı bağlayıcı POP3 posta kutuları için genel bir POP3 hesabı yerine yapılandırarak çalışabilirsiniz. Bir tek kullanıcı hesabı kullanıyorsanız, POP3 posta kutuları için bağlayıcı tüm postaların POP3 posta kutusundan tek bir Exchange posta kutusuna sunar. Bu nedenle, karşıdan yüklenen bir e-posta iletisinde alıcının e-posta adresi görünüp görünmeyeceğini belirtir önemli değildir.

Microsoft Windows Small Business Server 2003 çalıştıran bir sunucuda tüm bağlayıcı karşıdan yükler, belirli bir Exchange posta kutusuna teslim edilemeyen elektronik posta göndermek için POP3 Bağlayıcı yapılandırarak bu davranışı geçici çalışabilirsiniz. POP3 Bağlayıcı teslim edilemeyen e-posta iletileri için bir posta kutusu belirtmek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gelin, Microsoft Exchange ' in üzerine gidin ve sonra Sistem Yöneticisi ' ni tıklatın.
  2. Exchange Sistem Yöneticisi'nde, Bağlayıcılar ' ı genişletin, POP3 Bağlayıcı Yöneticisi'ni sağ tıklatın ve sonra da Properties ' i tıklatın.
  3. Sorun giderme</a0> sekmesini tıklatın, bir Exchange posta kutusuna Teslim Edilemeyen POP3 posta altında tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Bu davranış, POP3'da bir sınırlama nedeniyle oluşur. Bir posta ana bilgisayara bir Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) ileti teslim edildiğinde, posta ana istenen alıcılara ileti yönlendirme için sorumludur. Normal işlem sırasında iletinin e-posta iletisinde <a2>Gizli</a2> kutusunu olmayan posta ana oluşturur. Ileti için genel bir POP3 hesabı sonra teslim edilir. POP3 Bağlayıcı, iletiyi açtığında, yalnızca, aynı iletiyi karşıdan bir standart POP3 istemcisi için görünür olmayacaktır gibi alıcı iletinin görünmez. POP3 Bağlayıcı, iletiyi Microsoft Exchange ınternet Mail Service (değiştirmeden IMS için) gönderir. Başlık iletinin özgün Gizli alıcı başvuru içermediğinden, iletinin hedeflenen alıcıya iletmek IMS değiştiremiyor. Aynı ileti için de bilgi kutularında belirtilen alıcılar iletiyi almıyorsunuz.

Özellikler

Makale numarası: 265739 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.0
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5
  • Microsoft Small Business Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB265739 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:265739

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com