Telefon numarasını Lync ilgili kişi kartında görünmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2658120 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Bir yönetici, bir kullanıcının telefon numarası Microsoft Office 365 portal üzerinden veya şirket içi Active Directory etki alanı Hizmetleri (AD DS) değiştirir. 24 saat sonra kullanıcı için Microsoft Lync ilgili kişi kartında değişiklik görünmez.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için telefon numarasını değiştirin Office 365 portal veya yerinde onun E.164 aşağıdaki şekilde AD DS biçimlendirin.

Bir şirket içi ile birlikte kullandığınız dizin eşitleme AD DS E.164 kullandığı telefon numarası olarak biçimlendirilmiş ve Microsoft Office 365 özniteliği eşitleme izintelephoneNumber özniteliğini doldurmak.

NotPortalda yaptığınız değişiklikler 24 saat kadar sürebilir veya ilgili kişi kartı bir kullanıcının Lync içinde görünür olması için yerinde.

DAHA FAZLA BİLGİ

E.164 biçimini kullanarak telefon numarası girilmemiş olmasıdır. E.164 biçimini numaraları genelde en çok on beş basamak tarafından izlenen bir artı işareti (+) öneki ile başlayın. Örneğin, 425, bir alan koduna sahip ABD telefon numarası 555-0100 için E.164 biçimini +14255550100 olur.

Bir telefon numarası E.164 biçimini kullanarak, Office 365 portal ya da yerinde değil girdiyseniz, AD DS Lync adres defterine çoğaltma olmaz.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2658120 - Last Review: 27 Haziran 2014 Cuma - Gözden geçirme: 11.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Lync Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2658120 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2658120

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com