Chyba pri pripájaní na pomenovanú inštanciu služby SQL Server 2012 Analysis Services pomocou protokolu IPv6: "žiadne pripojenie sa môže vykonať, pretože cieľový počítač ho aktívne odmietol"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2658571 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

V programe Microsoft SQL Server 2012, sa zobrazí chyba, ktorá sa podobá na nasledujúcu cestu pri pokuse o pripojenie k pomenovanej inštancii na služby analýzy SQL Server (BAL) pomocou protokolu IPv6:
Spojenie by mohlo vykonať, pretože cieľový počítač ho aktívne odmietol [::n]:NNNNN (Systém)
Poznámka V túto chybu n je celé číslo

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak server, ktorý hostí pomenovanú inštanciu bal bol nakonfigurovaný na používanie protokolu IPv4 a IPv6 po roku 2012 SQL Server bola nainštalovaná. Potom server bol neskôr konfiguráciu používať iba protokolu IPv6.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Zastavte službu SQL Server Analysis Services.
 2. Otvorte Msmdredir.ini súbor v programe Poznámkový blok.

  Poznámka Na základe predvoleného nastavenia súbor Msmdredir.ini sa nachádza v nasledovnom priečinku:
  Reťazec %ProgramFiles%\Microsoft SQL Server\90\Shared\ASConfig
 3. V Inštancie oddiel, overte, či hodnoty pre Port nehnuteľností a vlastnosť protokolu IPv6 sú odlišné pre pomenovanú inštanciu.
 4. Odstrániť vlastnosť PortIPV6.
 5. Uložte súbor Msmdredir.ini a potom ukončite program Poznámkový blok.
 6. Spustite službu SQL Server Analysis Services.

DALSIE INFORMACIE

Keď bal zistí, že hostiteľský server je nakonfigurovaný pre počúvanie na IPv4 a IPv6, bal vytvorí dve položky v súbore MSmdredir.ini. Avšak, ak je server nakonfigurovaný počúvať na jeden protokol <Port>položka používa.</Port>

Zvážte scenár, v ktorom bol nakonfigurovaný server, ktorý hostí pomenovanú inštanciu bal používať IPv4 a IPv6, keď bol inštalovaný SQL Server 2012 a server bol neskôr zmeniť konfiguráciu používať iba protokolu IPv6. V tomto scenári Msmdredir.ini súbor môže obsahovať zastarané položky nepoukazujú na prístavy, kedy bal s názvom inštancie počúvanie.

Pri spustení služby SQL Server Analysis Services služby zistí protokoly, ktoré sa používajú a aktualizuje súbor Msmdredir.ini. Ak server bol nakonfigurovaný na používanie protokolu IPv4 a IPv6, existujú dve položky v súbore Msmdredir.ini. Avšak, ak služba SQL Server Analysis Services zistí, že jeden protokol používa, iba vlastnosť Port aktualizované. Vlastnosť PortIPv6 preto môže obsahovať zastarané informácie.

Keď službu SQL Browser číta zastarané údaje, môže presmerovať žiadosti na pomenovanú inštanciu a spôsobiť pripojenie zlyhania. Po odstránení zastarané informácie, ktoré sú obsiahnuté vo vlastnosti PortIPv6 sa používa informácie v Port majetku.

Vlastnosti

ID článku: 2658571 - Posledná kontrola: 8. mája 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbprb kbtshoot kbmt KB2658571 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2658571

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com