Aktualizáciou Update Rollup 2 pre systém Windows Small Business Server 2011 Standard je k dispozícii

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2660819 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Aktualizáciou Update Rollup 2 pre systém Windows Small Business Server 2011 Standard je teraz k dispozícii.

Táto Kumulatívna aktualizácia obsahuje všetky aktualizácie, ktoré neboli zahrnuté v predchádzajúcich kumulatívna. Navyše, táto aktualizácia rieši tieto problémy, ktoré predtým nie boli zdokumentované v článku Microsoft Knowledge Base (KB).

Otázka č. 1

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Musíte zapnúť režim Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) v počítači so systémom Windows Small Business Server 2011 Standard.
  • Môžete nakonfigurovať opakované zálohovacej úlohy v počítači.
  • Môžete sa pokúsiť vykonať obnovenie porodila kovu pomocou nástroja Recovery Console.
V tomto scenári holé kovy nenájde žiadne platné zálohy.

Poznámky
  • Táto aktualizácia sa nemení existujúce zálohy na počítači. Preto musíte nakonfigurovať zálohovacej úlohy znovu po nainštalovaní tejto aktualizácie.
  • Tento problém sa vyskytuje len v Windows Small Business Server 2011 Standard nainštalované v režime UEFI.

Otázka č. 2

Predpokladajme, že sa pokúsite prihlásiť na webovú stránku Remote Web Access Windows Small Business Server 2011 štandardu pomocou hlavné meno používateľa (UPN). V takomto prípade môžete zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Chyba servera v "/ Remote" aplikácie.

Doména je null alebo prázdny
Názov parametra: domény

Popis: Nespracovanú výnimku vyskytla počas realizácie súčasných webová požiadavka. Prečítajte trasovanie zásobníka pre viac informácií o chybe a ak má výrobok pôvod v kóde.

Výnimkou detaily: System.ArgumentException: doména je null alebo prázdny
Názov parametra: domény

Vydanie 3

Prevziať pokúsite pripojiť k klientskeho počítača, ktorý je pripojený k doméne systému Windows Small Business Server 2011 Standard založená sieť pomocou vzdialeného prístupu Web stránky. Avšak ak vaše meno používateľa obsahuje znaky Unicode, meno používateľa je zobrazia nesprávne keď sa zobrazí výzva na zadanie poverení. Napríklad, tento problém sa vyskytuje, ak vaše prihlasovacie meno obsahuje čínskych znakov.

Otázka č. 4

Z webovej stránky Remote Web Access nemôže prevziať súbory, ak prihlásení na webovú stránku pomocou bridlice zariadenia. Z webovej stránky Remote Web Access napríklad, nemožno prevziať súbory do Apple iPad.

Vydanie 5

Predpokladajme, že ste prejsť z Windows Small Business Server 2003 Standard na Windows Small Business Server 2011 Standard. V tejto situácii, nemôžete sa prihlásiť na webovú stránku Remote Web Access pomocou Owners skupinovej konta. Keď sa vyskytne tento problém, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:
Chyba servera v "/ Remote" aplikácie.

Enumerácia položky skupiny sa vyskytla chyba (87). Identifikátor SID skupiny nie je možné vyriešiť.

Popis: Nespracovanú výnimku vyskytla počas realizácie súčasných webová požiadavka. Prečítajte trasovanie zásobníka pre viac informácií o chybe a ak má výrobok pôvod v kóde.

Výnimkou detaily: System.DirectoryServices.AccountManagement.PrincipalOperationException: enumerácia skupiny sa vyskytla chyba (87). Identifikátor SID skupiny nie je možné vyriešiť.
Poznámka Tento problém sa nevyskytuje zakaždým vykonať migrácie. Tento problém je spôsobený konkrétna konfigurácia nastavenia (napríklad nevyriešené zabezpečovacie identifikátory osobitnými bezpečnostnými skupiny) na zdrojovom serveri.

Vydanie 6


Po Small Business Server 2011 Standard bol aktualizovaný s Update Rollup 2, niektorí užívatelia nesmie byť schopný prihlásenie na vzdialený webový prístup s nasledujúcou chybou:

Vzdialený webový prístup nie je povolený pre vaše používateľské konto. Obráťte sa na osobu, ktorá spravuje váš server.

Roztok je zdokumentovaná na blog http://blogs.technet.com/b/SBS/Archive/2012/05/18/Remote-Web-Access-is-not-allowed-for-your-user-account.aspx.


DALSIE INFORMACIE

Aktualizovať informácie

Ako získať aktualizáciu

Ak chcete získať túto aktualizáciu, navštívte týchto webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Lokalita Microsoft Update
Katalóg služby Microsoft Update

Predpoklady

Nevyžadujú sa žiadne predpoklady.

Ruský štandardný čas

Možno budete musieť reštartovať počítač po použití tejto aktualizácie. Aby nedochádzalo k reštartovaní počítača, ukončite všetky aplikácie predtým, než nainštalujete túto aktualizáciu. Toto zahŕňa Windows Small Business Server konzoly.

Aktualizované informácie o zmene

Túto aktualizáciu nahradí nasledujúcu aktualizáciu:
2555251Kumulatívna 1 pre Windows Small Business Server 2011 štandard je k dispozícii

ODKAZY

Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft
Produkty tretích strán, ktorých tento článok pojednáva vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft formuluje žiadnu záruku, implicitnej alebo inej o výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2660819 - Posledná kontrola: 28. mája 2012 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Small Business Server 2011 Standard
Kľúčové slová: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2660819 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2660819

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com