Windows Small Business Server 2011 Standard için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2660819 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Windows Small Business Server 2011 Standard için Güncelleştirme Toplaması 2 artık kullanılabilir durumdadır.

Bu güncelleştirme toplaması, önceki güncelleştirme toplamasının içerdiği tüm güncelleştirmeleri içerir. Ayrıca, bu güncelleştirme, daha önce bir Microsoft Knowledge Base (kb) makalesinde belgelenmeyen aşağıdaki sorunları giderir.

Sorun 1

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Windows Small Business Server 2011 Standard çalıştıran bir bilgisayarda Birleşik Genişletilebilir Bellenim Arabirimi (UEFI) modu sağlar.
  • Yinelenen bir yedekleme görevi, bilgisayarda yapılandırın.
  • Kurtarma Konsolu'nu kullanarak çıplak kurtarma gerçekleştirmek deneyin.
Bu senaryoda, geçerli bir yedekleme tam kurtarma bulmaz.

Notlar
  • Bu güncelleştirme bilgisayarda varolan yedeklemelerin değiştirmez. Bu nedenle, bu güncelleştirme yüklendikten sonra yedekleme görevi yeniden yapılandırmanız gerekir.
  • Bu sorun yalnızca Windows Small Business Server 2011 UEFI modunda yüklenmiş standart oluşuyor.

Sorun 2

Windows Small Business Server 2011 Standard, Uzak Web erişimi Web sayfası bir kullanıcı asıl adı (upn) kullanarak oturum açmaya varsayalım. Bu durumda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Sunucu hatası da '/ uzak' uygulama.

Etki alanı null veya boş.
Parametre adı: etki alanı

Açıklama: Geçerli web isteği yürütülürken işlenmeyen bir özel durum oluştu. Hata hakkında ve kodda kaynaklandığı daha fazla bilgi için yığın izlemesini gözden geçirin.

Özel Durum ayrıntıları: System.ArgumentException: etki alanı null veya boş.
Parametre adı: etki alanı

Sorun 3

Uzak Web erişimi Web sayfasını kullanarak bir Windows Small Business Server 2011 standart tabanlı bir ağ etki alanına bir istemci bilgisayara bağlanmayı deneyin varsayalım. Kullanıcı adınızı Unicode karakterler içeriyorsa, kimlik bilgilerinizi girmeniz istendiğinde, ancak kullanıcı adınız yanlış görüntüleniyor. Örneğin, kullanıcı adınız Çince karakter içeriyorsa, bu sorun oluşur.

Sorun 4

Web sayfasına slate aygıtı kullanarak oturum açın, dosyaları uzak Web erişimi Web sayfasından karşıdan yükleyemiyor. Örneğin, dosyaları uzak Web erişimi Web sayfasından bir Apple iPad yükleyemiyor.

5 Sorunu

Windows Small Business Server 2003 Standard Windows Small Business Server 2011 standart geçiş olduğunu varsayalım. Bu durumda, Uzak Web erişimi Web sayfası için yönetici olmayan bir hesap kullanarak oturum açamazsınız. Bu sorun oluştuğunda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Sunucu hatası da '/ uzak' uygulama.

Gruplar numaralandırılırken hata (87) oluştu. Grubun SID çözümlenemedi.

Açıklama: Geçerli web isteği yürütülürken işlenmeyen bir özel durum oluştu. Hata hakkında ve kodda kaynaklandığı daha fazla bilgi için yığın izlemesini gözden geçirin.

Özel Durum ayrıntıları: System.DirectoryServices.AccountManagement.PrincipalOperationException: (87) grupları numaralandırılırken hata. Grubun SID çözümlenemedi.
Not Bu sorun, geçiş işlemi her zaman oluşmaz. Bu sorun, kaynak sunucudaki özel yapılandırma ayarları (örneğin, belirli bir güvenlik grubundaki çözümlenmeyen güvenlik tanımlayıcıları) kaynaklanır.

Sorun 6


Güncelleştirme Toplaması 2'Small Business Server 2011 Standard güncelleştirildikten sonra bazı kullanıcılar uzak Web erişimi aşağıdaki hata ile oturum açamadınız olmayabilir:

Uzak Web erişimi, kullanıcı hesabınız için izin verilmez. Sunucunuzun yöneten kişiye başvurun.

Çözüm Web günlüğüne belgelenmiştir http://blogs.technet.com/b/SBS/archive/2012/05/18/Remote-Web-Access-is-not-Allowed-for-your-User-Account.aspx.


Daha fazla bilgi

Güncelleştirme bilgileri

Bu güncelleştirme nasıl edinilir

Bu güncelleştirmeyi edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
Microsoft Update
Microsoft Update Kataloğu

Önkoşullar

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir. Bu güncelleştirmeyi yüklemeden önce bilgisayarı yeniden başlatmayı önlemek için tüm uygulamalardan çıkın. Bu, Windows Small Business Server konsolu içerir.

Güncelleştirme değiştirme bilgileri

Bu güncelleştirme, aşağıdaki güncelleştirmenin yerini alır:
2555251Windows Small Business Server 2011 Standard için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft hiçbir açık veya örtük performansı veya güvenilirliği bu ürünleri hakkında garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2660819 - Last Review: 28 Mayıs 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Small Business Server 2011 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2660819 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2660819

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com