Poprawka: Usługi Serwer Integrator sesji w środowisku Host Integration Server 2010 mogą wystąpić wysokie użycie Procesora podczas korzysta z połączenia TN3270

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2661354 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

W środowisku Microsoft Host Integration Server 2010 jest używana usługa Serwer Integrator sesji (Siserver.exe). Usługi Siserver.exe mogą występować sporadyczne okresów wysokie użycie Procesora podczas łączenia się z IBM mainframe aplikacji przy użyciu połączeń TN3270.

Kolekcji wysokie obciążenie Procesora zazwyczaj kończy się bez interwencji. Jednak może trwać kilka minut.

Przyczyna

Usługa Serwer Integrator sesji wchodzi w pętlę ścisła podczas wystawiania protokołu TCP (Transmission Control) odbiera poleceń, które wraz z zero bajtów danych. To wydaje się występować w rzadkich przypadkach, po zamknięciu połączenia TN3270 podstawowej.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje problem opisany w tym artykule, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być wciąż w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. W tej sekcji nie pojawiają się, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykłych zastosuje się do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Musi mieć zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010 zainstalować tę poprawkę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2616519 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010

Informacje dotyczące ponownego uruchamiania

Może być ponowne uruchomienie komputera po zastosowaniu tej poprawki.

Informacje o zastępowaniu

Ta poprawka nie zastępuje wcześniej wydanej poprawki.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Dla serwera Microsoft Host Integration Server 2010, 32-bit Edition
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Siserver.exe8.5.4436.2243,53610-Sty-2012.19: 53x 86
Dla serwera Microsoft Host Integration Server 2010, 64-bit Edition
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Siserver.exe8.5.4436.2243,53610-Sty-2012.19: 55x 86
Siserver.exe8.5.4436.2306,00010-Sty-2012.19: 55x 64
Uwaga Ze względu na zależności plików najnowsze poprawki, zawierająca te pliki mogą zawierać pliki dodatkowe.


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2661354 - Ostatnia weryfikacja: 17 stycznia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2661354 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2661354

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com