Düzeltme: TN3270 bağlantılar kullandığında Host Integration Server 2010'u ortamında oturum Integrator Sunucu hizmeti yüksek cpu kullanımı görülüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2661354 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server 2010'u ortamında oturum Integrator Sunucu hizmeti (Siserver.exe) kullanın. IBM anabilgisayar uygulamaları TN3270 bağlantıları kullanarak bağlandığında, Siserver.exe hizmet yüksek cpu kullanımı aralıklı dönemleri karşılaşabilirsiniz.

Genellikle yüksek cpu kullanımı ani müdahalesi olmadan sona erer. Ancak, birkaç dakika sürebilir.

Neden

İletim Denetimi Protokolü (tcp) verdiğinde oturum Integrator sunucu hizmetini sıkı bir döngüye giriyor sıfır bayt veri ile tamamlamak komutları alırsınız. Nadiren de olsa temel TN3270 bağlantı kapalı olduğunda gerçekleşmesi için gibi görünüyor.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltme yalnızca bu makalede anlatılan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekli ise, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesini Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarının veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil çünkü.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi uygulayabilmeniz için toplu güncelleştirme paketi 2 için Host Integration Server 2010'u olması gerekir.

Toplu elde etme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2616519 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 2

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Değiştirme bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihler ve saatler için bu dosyalar, Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın. Saat dilimi sekmesinde Tarih ve saat Denetim Masası'nda madde.

Microsoft Host Integration Server 2010, 32-bit Edition için
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Siserver.exe8.5.4436.2243,53610 Oca 201219: 53x 86
Microsoft Host Integration Server 2010, 64-bit Edition için
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Siserver.exe8.5.4436.2243,53610 Oca 201219: 55x 86
Siserver.exe8.5.4436.2306,00010 Oca 201219: 55x 64
Not Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu dosyaları içeren en son düzeltmede ek dosyalar da içerebilir.


Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2661354 - Last Review: 17 Ocak 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2661354 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2661354

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com