Přesunutí dynamických disků mezi počítači způsobuje ztráta dat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 266177 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud dynamický disk, například s tabulkou oddílu globálně jedinečný identifikátor (GUID) obsahuje použít jiné svazky mohou být discích (rozložené, Odříznutý, zrcadlené nebo RAID-5 svazky), jiné disky ve skupině (-GUID oddílu tabulky disky, které byly uvedla spolu s GUID partition table disk) Pokud přesunete jednotek mezi počítači překonfigurována.

Příčina

Toto chování může nastat, protože služba Správce logických disků podporuje pouze jeden dynamický disk ID skupiny v každém počítači. Pokud disky jsou přesunuty zpět do původního počítače, zobrazí se dva nové dynamické disky v počítači. Disk nastavit ID jedné z těchto disků (disk tabulky oddílu GUID) odpovídá ID sady disku v registru, protože disk dynamické tabulkou oddílů GUID byl původně vytvořen v počítači. Na disku má jiný disk, nastavit ID, protože počítači změnil konfiguraci. Počítač důvěřuje disku tabulkou oddílů GUID a nastaví vlastnosti příchozí disku nastavení podle databáze uložené na tomto disku. To znamená, že je obnoven původní konfiguraci tabulky oddílu GUID a upravené konfigurace druhý disk (a také data) je ztraceno.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Další informace

Ve výchozím nastavení používat tabulek oddílů GUID disky Extensible Firmware Interface (EFI).

Vlastnosti

ID článku: 266177 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv kbfix kbhardware kbwin2000sp1fix KB266177 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:266177

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com