Numer ID artykułu: 2663435 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Rozwiązanie

Jeśli wiadomość e-mail wydaje się być zatrzymane w Skrzynce nadawczej, przejdź do czynności, aby wyczyść zatrzymany wiadomości lub zobacz jeśli złe połączenie z serwerem poczty jest zatrzymanie wiadomości przesyłane.

Usuwanie zablokowanych wiadomości e-mail

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Aby wyczyścić zablokowanych wiadomości e-mail, wykonaj następujące kroki
 1. W programie Outlook kliknij kartę Wyślij/Odbierz , a następnie kliknij polecenie Pracuj w trybie Offline.

  Uwaga: Powoduje zatrzymanie programu Outlook próbuje wysyłać wszystkie wiadomości e-mail.
 2. Zaznacz skrzynki nadawczej. Teraz możesz:
  • Przenieś wiadomość: Przenieś wiadomość w folderze wersje robocze . Można albo przeciągnij wiadomość w folderze wersje robocze lub można kliknij prawym przyciskiem myszy wiadomość, wybierz opcję Przenieś, wybierz Inny Folderi następnie wybierz z listy folderze kopie robocze .

   Uwaga: Dzięki temu można otworzyć wiadomość e-mail w dużych i usunąć, zmienić rozmiar i ponownie dodać załączniki, zanim spróbujesz ponownie wysłać ponownie wiadomość e-mail.
  • Usuń wiadomość: Kliknij wiadomość prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Usuń.

  Ważne: Jeśli pojawi się ten komunikat, "program Outlook przesyła komunikat" Zamknij program Outlook i czekać na to zakończyć pracę. Być może trzeba użyć Menedżera zadań w systemie Windows, aby upewnić się, że proces Outlook.exe jest zakończony. Uruchom ponownie program Outlook i powtórz poprzednie kroki, aby przenieść albo usunąć wiadomość e-mail.
 3. Kliknij kartę Wyślij/Odbierz , a następnie kliknij polecenie Pracuj w trybie Offline , aby usunąć zaznaczenie. Spowoduje to ponowne uruchomienie połączenia.

Uwaga:Kroki wymienione powyżej są przede wszystkim do usuwania uszkodzony wiadomości e-mail lub wiadomości e-mail z załącznikiem, która przekracza limit rozmiaru ustawiony przez serwer poczty. Jeśli plik, który chcesz dołączyć do wiadomości e-mail jest duży plik, należy rozważyć jedną z następujących opcji:
 • W miejscu pracy, należy umieścić dużego pliku w udziale sieci lokalnej lub witryny programu SharePoint wewnątrz firmy i zawierają łącza do lokalizacji w wiadomości e-mail.
 • W domu, używać usługi Windows Live SkyDrive do przechowywania i wysyłać dużych plików do przyjaciół i rodziny. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania SkyDrive, odwiedź SkyDrive witryny sieci Web.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Poniżej przedstawiono dodatkowe przyczyny.

Serwer poczty Isyour w trybie offline

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Jeśli serwer poczty jest w trybie offline, to będzie wyglądać likeyour wiadomości jest zatrzymane w Skrzynce nadawczej. Najszybszym sposobem, aby sprawdzić stan serwera jest spojrzenie na prawym dolnym rogu okna programu Outlook, to Ci powiem Jeśli jesteś connectednot.

Serwery poczty Internet
 • Online-
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu na Online w internetowych serwerów poczty

 • Offline -
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu dla trybu Offline w internetowych serwerów poczty

Serwery poczty programu Exchange
 • Online-
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu na Online w programie Exchange serwery poczty

 • Offline -
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu dla trybu Offline w programie Exchange serwery poczty

Jeśli nie masz połączenie z serwerem, sprawdź połączenie internetowe po otwarciu programu Internet Explorer i przeglądania witryn internetowych. Jeśli można żeglować po Internecie, wiesz, połączenie z Internetem jest dobra i serwer poczty może być wyłączony.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Wrongor zmienić hasło

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Jeśli po zmianie hasła na swoje konto poczty internetowej, będziesz musiał zmienić hasło konta w programie Outlook zbyt.

Aby uzyskać więcej informacji o zmienianiu hasła programu Outlook zobacz: Zmień hasło w programie Outlook 2010lubZmień ustawienia konta e-mail (Outlook 2013)

Uwaga:Usługodawcy internetowi (ISP) i Internet mail dostawców (Gmail, Hotmail, Yahoo mail itp.) zaczynają zacisnąć ich bezpieczeństwa dla ich klientów internetowych kont pocztowych. Theytrack generallocation, z których zwykle dostęp do poczty konta z. Jeśli ktoś próbuje wielokrotnie dostęp do konta (i kończy się niepowodzeniem) z innej lokalizacji, będą zablokować konto pocztowe i wymagają, aby zmienić swoje hasło.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Można także uzyskać pomoc od Społeczność firmy Microsoft społeczności online, wyszukaj więcej informacji na temat Pomoc techniczna firmy Microsoft lub Pomoc systemu Windows i sposobu, lub Dowiedz się więcej o Asystowana pomoc techniczna Opcje.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2663435 - Ostatnia weryfikacja: 23 grudnia 2013 - Weryfikacja: 7.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Outlook 2013
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2663435 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2663435

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com