Makale numarası: 2663435 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Çözüm

E-posta, Giden Kutusu'nda görünüyorsa, sıkışan iletisini kapatmak ya da hatalı bir bağlantı, posta sunucunuza bir ileti gönderilmesini duruyor görmek için aşağıdaki adımları oturum devam edin.

Sıkışan bir e-posta temizleme

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Yığın e-posta temizlemek için şu adımları izleyin.
 1. Outlook, Gönderme/alma sekmesini tıklatın ve sonra Çevrimdışı Çalış'ıtıklatın.

  Not: Bu, Outlook tüm e-posta iletileri göndermeye çalışmasını durdurur.
 2. Giden kutususeçin. Şimdi şunları yapabilirsiniz:
  • İleti taşıma: İletiyi Taslaklar klasörüne taşıyın. İletiyi Taslaklar klasörüne sürükleyebilirsiniz veya iletiyi sağ tıklatın, Taşıseçin, Diğer klasörüseçin ve ardından listeden Taslaklar klasörü seçin.

   Not: Bu, büyük bir e-posta iletisini açın ve kaldırmak için yeniden boyutlandırmak ve yeniden e-posta iletisini yeniden göndermeyi denemeden önce yeniden iliştirmek sağlar.
  • İletiyi silin: İletiyi sağ tıklatın ve Sil' i seçin.

  Önemli: Alırsanız, bu iletiyi "Outlook iletisi gönderiyor" Outlook'u kapatın ve çıkmak bekleyin. Outlook.exe işlemi tamamlandıktan emin olmak için Windows Görev Yöneticisi'ni kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Outlook'u yeniden başlatın ve Taşı veya e-posta iletisini silmek için önceki adımı yineleyin.
 3. Gönder/Al sekmesini tıklatın ve sonra da seçmek için Çevrimdışı Çalış'ı tıklatın. Bu, bağlantınızı yeniden başlatır.

Not:Yukarıda listelenen bozuk e-posta veya posta sunucusu tarafından ayarlanmış boyut sınırını aşan bir ek içeren bir e-posta kaldırmak için öncelikle adımlardır. Büyük boyutlu bir dosyayı e-posta iletisine eklemek için çalıştığınız dosya ise, aşağıdaki seçenekleri göz önünde bulundurun:
 • İşte, yerel ağ paylaşımı veya bir SharePoint sitesi şirketiniz içinde büyük dosya koymak ve e-posta iletisi içinde bir konuma bir bağlantı içerir.
 • Evde, depolamak ve arkadaşlarınız ve ailenizle büyük dosyalar göndermek için Windows Live SkyDrive'ı kullanın. SkyDrive'ı kullanma hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin SkyDrive .
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Ek nedenleri aşağıda listelenmiştir.

Isyour posta sunucu çevrimdışı

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Posta sunucusu çevrimdışıysa, likeyour görüneceğini ileti Giden Kutusu'nda kalmış. Sunucu durumunu denetlemek için en hızlı yolu Outlook penceresinin sağ alt köşesindeki Görünüm, onu connectednot olup olmadığınızı size bildirir.

Internet posta sunucuları
 • Çevrimiçi-
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Internet posta sunucuları için çevrimiçi ekran görüntüsü

 • Çevrimdışı -
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Internet posta sunucuları için çevrimdışı ekran görüntüsü

Exchange posta sunucuları
 • Çevrimiçi-
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Ekran için çevrimiçi Exchange posta sunucuları görüntüsü

 • Çevrimdışı -
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Ekran için çevrimdışı posta sunucuları Exchange resmi

Sunucuya bağlı değilseniz, Internet Explorer'ı açma ve İnternette sörf Internet bağlantınızı denetleyin. Internet'te gezinmek, Internet bağlantınız iyi olduğu ve posta sunucusu çalışmıyor olabilir biliyor.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Parola değiştirildi Wrongor

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Internet mail hesabınızı Parolayı değiştirdiyseniz, çok Outlook hesabınızın parolasını değiştirmek zorunda olacağız.

Lütfen Outlook parolanızı değiştirme hakkında daha fazla bilgi için bkz: Outlook 2010 Parola DeğiştirveyaE-posta hesabı ayarlarını değiştirme (Outlook 2013)

Not:Internet servis sağlayıcıları (ISS'ler) ve Internet posta sağlayıcıları (Gmail, Hotmail, Yahoo mail vs.) müşteriler Internet posta hesapları için kendi güvenliğini sıkıştırabilir başlatılıyor. Postanız normal erişim nerede generallocation firma tarafından Theytrack. Birisi sürekli olarak, hesap (başarısız) başka bir konumdan erişmeyi dener ve varsa, bunlar posta hesabınızı kilitlemek ve parolanızı değiştirmeniz gerekir.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Yardım almak Microsoft Topluluğu arama hakkında daha fazla bilgi için çevrimiçi topluluk Microsoft Destek veya Windows Yardım ve nasıl yapılır, ya da hakkında daha fazla bilgi edinin Yardımlı Destek bilgi edinin.

Özellikler

Makale numarası: 2663435 - Last Review: 10 Ekim 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Outlook 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2663435 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2663435

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com