Správy trvať dlho, než sa zobrazí na karte Revízia archívu Viewer v výmenu hostení Archív

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2664389 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

V Microsoft Exchange Hosted Archív (EHA), po kliknutí na tlačidloPreskúmanie kartu v Archiv Viewer, trvá dlhú dobu na zobrazenie správy.

Príčina

To je očakávané správanie. V novej EHA predplatné, keď kliknete naPreskúmanie kartu, všetky recenzie, správy sú zobrazené. Pretože tento zoznam správ môže byť veľmi zdĺhavý, to môže trvať dlhú dobu na zobrazenie správy.

Poznámka Tento problém sa nevyskytuje v starších EHA predplatné. Staršie predplatné sú predvolene nakonfigurovaný tak, aby iba zobrazovať správy z posledných 14 dní. Vrátiť širšie výsledky, musíte vykonať manuálne vyhľadávanie pomocou rozšírenej rozsah.

Riešenie

Ak chcete obísť toto správanie, obráťte sa na podporu zmena konfigurácie nastaviť predvolený rozsah dátumov na číslo, ktoré je medzi 14 a 1095 dní.

Vlastnosti

ID článku: 2664389 - Posledná kontrola: 17. júna 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
  • Microsoft Exchange Hosted Archive
Kľúčové slová: 
vkbportal225 vkbportal237 kbmt KB2664389 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2664389

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com