Server PWS není vloženou Windows ME

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 266456 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Windows ME není zahrnout nebo podporují všechny verze (1.0, 2.0, 4.0) z Microsoft Personal Web Server (PWS).

Další informace

Windows 2000 Professional je navržena pro uživatele a obsahuje Internetová informační služba (IIS) 5.0. Služba IIS 5.0 zahrnuje podporu serveru WWW a FTP, stejně jako podporu transakcí aplikace FrontPage, ASP a databázových připojení. K dispozici jako volitelná součást IIS 5.0 je nainstalován automaticky při upgradu z verzí systému Windows s PWS nainstalován.

Server PWS 4.0 je obsažen v sadě Option Pack Microsoft Windows NT 4.0 a byl navržen pro systémy Microsoft Windows 95 a Microsoft Windows NT Workstation 4.0 a pro aplikaci Microsoft Internet Explorer 4.01 nebo novější. Ačkoli server PWS 4.0 není podporována v systému Windows ME, pravděpodobně nainstalovat v systému Windows ME pro účely testování.

Toto řešení je k dispozici pro pokročilé uživatele, kteří pravidelně test konfigurace nepodporovaný software. Pokud si nejste jisti zda to přesně popisuje můžete, je vhodné stáhnout nebo nainstalovat PWS na Windows ME. Pokud chcete instalaci serveru PWS v systému Windows ME, doporučuje společnost Microsoft nainstalovat v testovacím prostředí na primárním počítači nebo operační systém.

Poznámka: Microsoft FrontPage 2000 můžete použít Webs disked založené v okně ME jako alternativu.

Informace o tom, jak získat kopii serveru PWS zobrazit na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/technet/archive/winntas/deploy/ntopclst.mspx?mfr=true
Další informace o problému známé instalace součástí serveru klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
246081Chybová zpráva: Došlo K neznámé chybě při uplatňování MTS konkrétních změn registru systému

Vlastnosti

ID článku: 266456 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB266456 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:266456

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com