Помилка під Вільний час спроби додати дочірній домен наявного домену за допомогою командлета New-MSOLDomain: "Нью-MsolDomain: не вдалося додати цей домен"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2666578 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Ви намагаєтеся додати дочірній домен наявного домену у Microsoft хмара служби Office 365, Windows Intune або Microsoft Azure за допомогою командлетаNew-MSOLDomain . Проте з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Нові-MsolDomain: Не вдалося додати цей домен. Це дочірній домен, і її тип автентифікації відрізняється від кореневий домен, тип автентифікації.

Причини

Ця проблема виникає, якщо ви намагаєтеся додати дочірній домен наявного домену ось створена для комплексний пошук автентифікація за допомогою командлета New-MSOLDomain . Командлета New-MSOLDomain намагається додати до дочірній стандартних автентифікації домену.

РІШЕННЯ

Щоб додати дочірній домен для домену, який настроєно для комплексний пошук автентифікації, виконайте такі дії:
 1. Підключитися до Azure служба Active Directory (AD блакитні) за допомогою Windows PowerShell. Щоб отримати додаткові відомості перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
 2. сценарій виконання в Нові MSOLFederatedDomain командлет.

  Синтаксис для запит на додавання субдомен виглядає наступним чином, де <subdomain>— назва субдомену, який потрібно додати:</subdomain>
  New-MSOLFederatedDomain -DomainName:<subdomain>

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання оболонки Windows PowerShell для керування блакитні оголошення перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2666578 - Востаннє переглянуто: 24 червня 2014 р. - Редакція: 11.0
Застосовується до:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2666578 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2666578

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com