"550 5.7.1 Hizmet kullanılamıyor" teslim edilmeyenler raporu (ndr) hata kodu Exchange için Forefront çevrimiçi koruma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2666743 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Forefront çevrimiçi koruma Exchange (fope) kullanan bir posta ortam trafik gönderildiğinde e-posta trafiğini reddetti ve bu Microsoft Office 365 ortamı içerir. Aşağıdaki hata kodunu içeren bir teslim edilmeyenler raporu (ndr) oluşturulur:
550 5.7.1 Hizmet kullanılamıyor

Neden

E-posta iletileri gönderme e-posta sunucusu fope Engellenen Gönderen listede listelenir. E-posta sunucusu önceki e-posta aktivitesi veya gönderenin e-posta adresinden bir sorun nedeniyle listelenir.

Çözüm

İlk olarak, araştırmak ve herhangi bir kötü amaçlı etkinlik, kötü amaçlı yazılım veya etkinlik istenmeyen e-posta iletileri gönderme e-posta adresinden neden olabilecek virüs sorunları çözün. Daha sonra gönderenin e-posta adresini Engellenen gönderen listeden kaldırmak için fope Destek'e başvurun. Bu yordamı bilinen "delisting olarak."

Pratik Çözüm

fope-posta ortamınızın Engellenen gönderen trafiğine izin vermek için bir özel durum ilkesi kuralı oluşturun. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:

Özellikler

Makale numarası: 2666743 - Last Review: 5 Ekim 2012 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
  • Microsoft Office 365 for small businesses
  • Microsoft Office 365 for enterprises
  • Microsoft Office 365 for education
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal225 vkbportal231 vkbportal237 o365 kbmt KB2666743 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2666743

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com