"550 5.7.1 Служба недоступна" неотримання звіт про помилку код в Forefront Online Protection для Exchange

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2666743 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Трафік електронна пошта відхилив надсилання трафік до пошти середовища, яка використовує Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE), і це включає в себе середовище Microsoft Office Outlook 365. Звіт про неотримання (NDR) генерується, яка містить наступний код помилки:
550 5.7.1 Служба недоступна

причина

сервер електронна пошта, який надсилає сповіщення електронною поштою зазначено у списку FOPE заблокований відправник. сервер електронна пошта списку з попереднього електронна пошта діяльності або занепокоєння з адреса електронна пошта відправника.

Розв'язанн

По-перше, розслідування та вирішення будь-яких шкідливих діяльності, програма захисту від зловмисного програмного забезпечення або вірус питання, які можуть викликати спам діяльності за адресою електронна пошта, який надсилає сповіщення електронною поштою. Потім зверніться до представник служби підтримки клієнтів FOPE видалити відправника адресу електронна пошта зі списку заблокованих відправника. Ця процедура відома як виключено зі "списку."

Обхідний шлях

Створення правила політики виняток дозволити відправника трафік, який блокується до вашої пошти середовища через FOPE. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити відвідайте такі веб-сайти корпорації Майкрософт:

Властивості

Номер статті: 2666743 - Востаннє переглянуто: 15 червня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
Ключові слова: 
vkbportal225 vkbportal231 vkbportal237 o365 kbmt KB2666743 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2666743

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com