Lync Server 2010 osvedčenie požiadavky pre používateľský prístup

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2667698 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Podľa predvoleného nastavenia sú šifrované sieťovú komunikáciu v roku 2010 Lync Server. Osvedčenia sú požadované pre všetky vnútornej serverov, ktoré bežia Lync Server 2010. Lync Server 2010 pomáha chrániť údaje v sieti požadovaním takto:
  • Všetky Lync Server 2010 serverom a klientom Lync 2010 používať certifikáty.
  • Všetky osvedčenia musia podporovať vzájomné dopravné vrstva zabezpečenia (MTLS) a Transport Layer Security (TLS), Secure Real-Time dopravy protokolu (SRTP) a iné štandardné šifrovacie techniky. Toto zahŕňa 128-bitové šifrovanie AES (Advanced Standard) šifrovanie.

Žiadosti o certifikáty


Certifikáty vydáva vydávajúca certifikačná autorita (CA). Lync Server 2010 nastavenie zahŕňa polia sprievodcu certifikát vám požiadať, priradenie a nainštalovať certifikáty počas nasadenia.

To môže trvať čas na spracovanie žiadostí o certifikáty, najmä žiadosti o verejných certifikačným úradom (CAs). Môžete požiadať o osvedčení pre vaše Lync Server 2010 servery čoskoro aby sa ubezpečil, že sú k dispozícii pri spustení nasadenia. Ak chcete na podávanie žiadostí o certifikáty pred inštaláciou serverov, použite nástroje na správu Lync Server 2010 alebo použite certifikát žiadosť postupu definovaného vo vašej organizácii. Budete chcieť urobiť to šetrí čas pri nasadzovaní serverov. Avšak, musíte sa uistiť, že osvedčenia sú exportovateľné a že obsahujú všetky požadované predmetom alternatívne názvy.

Podávanie žiadostí o certifikáty v predstihu je voliteľná. Ak ste nebudú žiadať certifikáty v predstihu, si musí požiadať ich pri nastavovaní serverov, ktoré si vyžadujú osvedčenie.

Odporúčame použiť vnútorný rozľahlej interných serverov. To by mohlo ušetriť peniaze. Ďalšie informácie o vnútorných CAs nájdeteVyžiadanie certifikátov od vnútorného podnik CAna webovej lokalite Microsoft TechNet.

Môžete použiť aj verejné CA. Ak chcete zobraziť zoznam verejných CAs, ktoré poskytujú certifikáty, nájdete v článku929395: Unified Communications partneri certifikát pre server Exchange Server a komunikačný Server. Certifikáty od týchto CAs spĺňať špecifické požiadavky na certifikáty systému unified communications (UC). Tieto verejné CAs tiež pracovať s Microsoft, aby sa ubezpečil, že ich osvedčení pracovať s Lync Server Certificate Wizard.

DALSIE INFORMACIE

vydávajúca certifikačná autorita vydáva a spravuje poverenia zabezpečenia a verejné kľúče pre šifrovanie správ. Ako súčasť infraštruktúra verejných kľúčov (PKI) vydávajúca certifikačná autorita skontroluje s úradom registrácia overiť informácie, ktoré odošlete, keď žiadosť o digitálny certifikát. Ak registračný úrad overí vaše informácie, CA môže vydať certifikát.

Lync Server 2010 používa certifikáty na nasledujúce účely:
  • TLS spojenie medzi klientom a serverom
  • MTLS pripojenia medzi servermi
  • Federácia pomocou automatického systému DNS (Domain Name) objav partnerov
  • Vzdialenému používateľovi prístup pre odosielanie okamžitých správ (IM)
  • Vonkajšie používateľovi prístup k audio a video (A / V) relácie, zdieľanie aplikácií a konferencie
  • Mobilné žiadosti pomocou automatické zisťovanie Web Services
Ďalšie informácie o používaní Sprievodcu certifikát chcete konfigurovať certifikáty pre špecifické server rolí v roku 2010 Lync Server nájdete na webovej lokalite Microsoft TechNet nájdete v nasledovných témach:

Vlastnosti

ID článku: 2667698 - Posledná kontrola: 28. marca 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync 2010
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbmt KB2667698 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2667698

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com