Nie można ustawić atrybut "Kraj" skrzynki pocztowej użytkownika, "Curaçao", "Bonaire, Sint Eustatius i Saba" lub "Sint Maarten (część holenderski)" przy użyciu konsoli zarządzania programu Exchange na serwer...

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2667912 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Na serwerze Microsoft Exchange Server 2007 jest uruchomiony system Windows Server 2008 lub Windows Server 2008 R2 i ma 2604521 zainstalowana poprawka, występuje jeden z następujących scenariuszy.

Scenariusz 1
Spróbuj ustawić za pomocą konsoli zarządzania programu ExchangeKraj/regionatrybut skrzynki pocztowej użytkownika z jednego z następujących trzech krajach lub regionach:
 • Curaçao
 • Bonaire, Sint Eustatius i Saba
 • Sint Maarten (część holenderski)
W tej sytuacji nie są wyświetlane opcje kraju.

Scenariusz 2
Rozważmy następujący scenariusz:
 • Masz poprawki zainstalowane na serwerze 2007 Exchange Server 2607863.
 • Użyj przystawki MMC Active Directory Użytkownicy i komputery, aby ustawić Kraj/region atrybut konta użytkownika do jednej z następujących trzech krajach lub regionach:
  • Curaçao
  • Bonaire, Sint Eustatius i Saba
  • Sint Maarten (część holenderski)
 • Spróbuj użyć konsoli zarządzania programu Exchange do wyświetlenia Kraj/region atrybut skrzynki pocztowej użytkownika.
W takim przypadku wyświetlany jest następujący komunikat o błędzie:

Właściwości %kontoużytkownika% ma nieprawidłowe dane. Jeśli klikniesz przycisk ' OK', wartości domyślne będą używane zamiast i zostaną zapisane, jeśli nie zmienisz je przed uderzania "Zastosuj" lub "OK" na stronie właściwości. Jeśli kliknij przycisk 'Anuluj' obiektu będą wyświetlane tylko do odczytu i uszkodzonych wartości zostaną zachowane. Następujące wartości mają nieprawidłowe dane: CountryOrRegion

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ Exchange Server 2007 nie obsługuje nowe kraje lub regiony poprawnie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2608656 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla Exchange Server 2007 Z dodatkiem Service Pack 3

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2604521 Nie można ustawić atrybut "Kraj" konto "Curaçao", "Bonaire, Sint Eustatius i Saba" lub "Sint Maarten (część holenderski)" w systemie Windows Vista lub Windows Server 2008
2607863 Nie można ustawić atrybut "Kraj" konto "Curaçao", "Bonaire, Sint Eustatius i Saba" lub "Sint Maarten (część holenderski)" w systemie Windows Vista lub Windows Server 2008

Właściwości

Numer ID artykułu: 2667912 - Ostatnia weryfikacja: 17 lutego 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 na następujących platformach
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2667912 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2667912

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com