Exchange (FOPE) kullanıcı için Forefront çevrimiçi koruma için yasal e-posta iletileri istenmeyen posta olarak işaretlenen

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2669119 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Gelen posta yasal Microsoft Forefront çevrimiçi koruma için Exchange (FOPE) korunmasına yardımcı olan bir posta kutusu için istenmeyen posta olarak tanımlanır. Mail aşağıdaki yollardan biriyle yönlendirilir:
 • Karantinaya alınan FOPE spam karantina posta kutusu
 • Alıcının posta sistemine teslim edilen ve istenmeyen posta olarak işaretlenen
 • İstenmeyen posta olarak FOPE hizmeti tarafından reddedildi
İstenmeyen posta olarak tanımlanan yanlış bir e-posta iletisi yanlış pozitif bilinir.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda oluşabilir:
 • Gönderen e-posta sunucusunun Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) gönderen itibarını bir biçimde tehlikede.
 • Müşteri kontrollü FOPE ilke kuralı tanımlar ve istenmeyen posta olarak yasal e-posta iletisinin u ortadan kaldırır.
 • E-posta ileti istenmeyen posta olarak tanımlamak için gereken eşik FOPE tarafından yasal e-posta ileti yanlış atanır istenmeyen puanı karşılıyor.
Bir iletiyi nasıl işlendiği ve sorunun nedenini belirlemek için aşağıdaki bilgiler için yanlış pozitif üstbilgisini inceleyin:
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Üstbilgi değeriAçıklamaTanılamaÇözüm
X-CustomSpam:...Bu giriş, bu iletiyi ek istenmeyen posta Filtresi (ASF) seçenekleri kullanarak filtre olduğunu belirtir.
Bu girişin varlığını yanlış negatif ASF seçenekleri kullanarak işlendi gösterir.
Bu girdisi yoksa, yöntem 2 "Çözüm" bölümünde kullanın.
X-BigFish: VP'leridir #...Bu giriş FOPE gibi ileti işleme gösterir:

v: virüs taraması
p: İlkesi taranan
istenmeyen taranan: %s
#: istenmeyen puan temsil eder
"S" değeri olmaması istenmeyen posta filtreleme geçilir gösterir.

"P" değer olmaması İlkesi süzme geçilir gösterir.
"S" değeri yok, ancak istenmeyen posta filtreleme değil devre dışı bırakılır, Yöntem 3 "Çözüm" bölümünde kullanın.

"P" değeri varsa, ancak ilke filtre uygulama devre dışı bırakıldığından beklenmiyor, Yöntem 3 "Çözüm" bölümünde kullanın.
X-SpamScore: #...Bu girdi FOPE istenmeyen puanı gösterir.Yalnızca göreceli analiz için. Belirli bir sorun yok bu değeri tarafından tanımlanır.-
Diğer sorunları düzeltmeye çalışmadan önce SMTP sunucusunda posta öğesini göndermeye gönderen üne sorunları olup olmadığını belirlemek önemlidir. Bu durumda, aşağıdaki noktalara dikkat edin:
 • FOPE tüm posta öğeleri için bu sunucudan atar istenmeyen puan dayalı algılanan gönderen üne sorunları otomatik olarak artırılır.
 • Tüm gönderen üne sorunların düzeltilmesi gönderen SMTP sunucusunun yöneticisi tarafından gerçekleştirilen gerekir.
İleti üstbilgisinde gönderen üne puan görüntülenebilir.

Gönderen üne puanı için SMTP sunucusu kurulumu aşağıdaki açıları en doğrudan ilişkilidir:
 • EHLO/HELO çözümleme
 • İleriye ve geriye doğru etki alanı adı sistemi (DNS) arama
 • Belirli bir gönderenden gelen iletileri istenmeyen posta güven düzeyi (SCL) derecelendirmesine çözümleme
 • Gönderen açık proxy test
Gönderen üne hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
Gönderen üne anlama

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemlerden durumunuza uygun olanını kullanın.

Yöntem 1: Devre dışı bırakmak ek istenmeyen posta filtreleme seçenekleri

Ek istenmeyen posta filtreleme (ASF) seçenekleri, istenmeyen posta puanlama olumsuz e-posta mesajlarını yönlerini özelleştirmenizi sağlar. Bir posta öğesi bir veya daha fazla etkin ASF seçenekleri kullanarak tanımlandığında, istenmeyen posta puan FOPE tanımlamak ve istenmeyen posta olarak bu madde karantina olasılığını artırır. ASF kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
Ek istenmeyen posta filtreleme seçenekleri yapılandırma
Not ASF Seçenekleri tarafından istenmeyen posta olarak tanımlanan posta öğeleri FOPE hizmetine istenmeyen posta imzası değişikliklerden kılınamaz. Yanlış pozitif durumlar bu e-posta ileti istenmeyen posta puan üzerinde eşik bumping ASF seçeneği de-activation tarafından düzeltilmesi gerekir.

Yöntem 2: yanlış örnekleri FOPE istenmeyen ekibine gönderin

İstenmeyen posta tarama buluşsal yöntemler FOPE veri merkezinin alınan e-posta iletisi imzası dışlamak için güncelleştirilmesi gerekiyor. Bu durumda, madde FOPE takıma istenmeyen posta olarak aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak tanımlayın:
 • Microsoft Office Outlook Önemsiz e-posta raporlama eklentisi kullanarak

  Not
  , Önemsiz değil Düğme ne zaman bir ileti istenmeyen posta Karantinadaki görüntülenen yok, ileti ASF seçeneği veya özel bir ilke kuralı gibi e-posta Yöneticisi uygulanmış kısıtlamaları nedeniyle filtre.
 • E-posta ile gönderin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Yeni bir e-posta iletisi oluşturun ve yanlış pozitif ileti ekleyebilirsiniz.

   Not
   emin olun İstenmeyen posta öğesi değil iletilen veya posta bu eylemleri değiştirmek için gönderdiğiniz yanıtlandı başlık bilgilerini gönderme değerlendirmek için kullanılır.
  2. Ek bir yanlış pozitif olarak tanımlayın.
  3. Adres e-posta iletisi false_positive@Messaging.microsoft.com.
FOPE istenmeyen takım için gönderilen iletileri gözden geçirme false_positive@Messaging.microsoft.com. Filtre uygulama işlemi hemen değildir ve bazen birkaç kurallar geliştirmek veya yeni bir kural oluşturma gerektirir ve bu uzun bir süre alabilir. FOPE gelen tüm istenmeyen posta kullanıcıların korunmasına yardımcı olmakla birlikte, aynı zamanda bu değişiklik ve iyileştirmeler meşru posta Filtre olduğundan emin olmak için FOPE doğuracağı gerekir. İstenmeyen posta takım olabildiğince doğru olması için filtreleme kuralları ayarlayabilmeleri örnek olarak, soruna neden olan iletileri göndermek devam edin.

Gönderim bildirimi FOPE Yönetim Merkezi'nde kaç gönderimleri kuruluş oluşturma doğrulamak için kullanılabilir. FOPE içinde kullanılabilir rapor türleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
FOPE kullanılabilir rapor türleri anlama

Yöntem 3: özel ilke kuralları ayarlama

FOPE yöneticiler kendi mantığı istenmeyen posta filtreleme yönetme ek seçeneğiniz vardır. Bu etkinleştirme, quarantining veya özelleştirilmiş, müşteri tarafından denetlenen ölçütlere göre rejecting posta öğeleri içerir. Özel ilke kuralları sıkılaştıran veya tarama müşteri gereksinimlerini temel alan güvenlik profili e-posta çözmek için kullanılabilir.

NotBu yöntem ya da istenmeyen posta filtreleme kurallarını atlayabilir veya önceden oluşturduğunuz ilke çözmek için ileti istenmeyen posta olarak Yanlışlıkla yasal tanımlama kuralları e-posta oluşturmak için kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Müşteri ilkesi kuralları oluşturma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitelerini ziyaret edin:
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında örtük veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2669119 - Last Review: 19 Haziran 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal225 kbmt KB2669119 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2669119

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com