Законні повідомлень електронна пошта позначено як спам для Forefront Online Protection для Exchange (FOPE) користувача

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2669119 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Законні вхідні протокол IMAP визначили як спам для поштової скриньки, що Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE) допомагає захистити. Пошта спрямовується в один із таких способів:
 • Карантин FOPE спам карантину скриньки
 • Позначено як спам і потім доставляється до поштової системи одержувача
 • Відхилено як спам FOPE-служба
сповіщення електронною поштою, що неправильно визначено як спам відомий як помилкові позитивні.

причина

Ця проблема може виникнути за виконання однієї з таких умов:
 • Якимось чином скомпрометований репутації відправника відправлення простий пошти міграції даних протоколу поштовий SMTP-сервер електронна пошта.
 • Правила політики FOPE під контролем клієнта ідентифікує і має у своєму розпорядженні законних електронне протокол IMAP як спам.
 • Спам Оцінка, яка призначається FOPE на законних електронна пошта протокол IMAP неправильно відповідає граничне значення, які потрібно визначити сповіщення електронною поштою як спам.
Щоб визначити спосіб обробки протокол IMAP і є причиною проблеми, вивчити заголовку помилкових позитивних такі відомості:
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Значення заголовкаОписДіагностикаРішення
X-CustomSpam:...Ця запис А вказує, що це протокол IMAP було відфільтровано за допомогою параметрів додатковий фільтр спаму (ASF).
Наявність цього вступу вказує, що негативних невірно було оброблено, використовуючи параметри ASF.
Якщо цей запис А, скористайтеся способом 2 в розділі "Заходи усунення".
X-BigFish: vps #...Ця запис А вказує, що FOPE обробити протокол IMAP наступним чином:

v: був вірус перевірено.
п: був політики перевірено.
s: був спам перевірено.
#: представляє спам-Оцінка
Не має значення "s" означає, що Фільтрування спаму була виконана.

Не маючи "p" значення вказує, що політика фільтрації була виконана.
Якщо значення "s" відсутня, але не вимкнути фільтрування спаму, сценарій виконання методу 3 у розділі "Заходи усунення".

Якщо значення "p", але це не очікується, оскільки політики фільтрацію вимкнуто, не використовувати метод 3 у розділі "Заходи усунення".
X-SpamScore: #...Ця запис А вказує FOPE спам Оцінка.Для порівняльного аналізу. Це значення може бути ідентифікований немає конкретної проблеми.-
Перш ніж спробувати виправити інші проблеми, важливо, щоб визначити, чи є питання, відправник репутацію на SMTP-сервер, який надсилає елемент пошти. Якщо це так, зауважте наступне:
 • Оцінка спам, який FOPE призначає Усі елементи пошти з сервера автоматично збільшується, на основі відправника репутації проблем, які виявляються.
 • Будь-які виправлення питань репутації відправника повинні проводитися адміністратором надсилання SMTP-сервер.
Оцінка репутації відправник може переглядатися у заголовку протокол IMAP.

Оцінка відправника репутацію найбільш безпосередньо пов'язані з таких аспектів налаштування сервера SMTP:
 • Аналіз HELO/EHLO
 • Прямого і зворотного підстановки доменної системи іменування (DNS)
 • Аналіз оцінки рівня довіри спам (SCL) на повідомлень від певного відправника
 • Відправник випробування відкриті проксі-сервера
Щоб отримати додаткові відомості про відправника репутації відвідайте веб-сайт корпорації Microsoft TechNet:
Розуміння відправника репутації

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся одним з нижченаведених способів для вашої ситуації.

Спосіб 1: Деактивувати параметри додаткового Фільтрування спаму

Додаткові параметри Фільтрування спаму (ASF) дають можливість налаштування аспекти повідомлень електронна пошта, яка повинна негативно впливають на спам скорингу. Коли елемент пошти визначається за допомогою одного або кількох щоденно ASF параметри, Оцінка спам збільшує ймовірність того, що FOPE ідентифікувати і карантин що елемент як спам. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання ASF відвідайте такий веб-сайт Microsoft TechNet:Примітка. Елементи пошти, які визначені як спам ASF параметри не може бути відключена за спам підпис зміни номерів FOPE. Цих помилкових спрацьовувань повинна бути виправлена шляхом de-activation ASF варіант, який є натикаючись Оцінка спам сповіщення електронною поштою на поріг.

Метод 2: Представити помилкових позитивних зразків FOPE спам команди

Спам сканування евристики FOPE центр даних мають бути оновлена, щоб виключити підпис сповіщення електронною поштою, яке надходить. У цьому випадку визначення елемента як спам FOPE команди, використовуючи будь-який з наступних методів:
 • За допомогою до небажаної пошти звітності Надбудова для Microsoft Office Outlook

  Примітка
  Якщо у Не є небажаним Кнопка відсутні коли переглядали протокол IMAP в спам карантину, протокол IMAP було відфільтровано через обмеження, які електронна пошта адміністратором застосовано, таких як параметр ASF або настроюваної політики правило.
 • Надіслати електронною поштою. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Створити нове сповіщення електронною поштою а потім вкладіть помилкових позитивних протокол IMAP до нього.

   Примітка
   переконайтеся, що елемент пошта спам не пересилаються або відповів на подання елементів, тому що ці інтерактивні елементи змінити поштою відомості заголовка, який використовується для оцінки подання елементів.
  2. Визначити вкладення як помилкові позитивні.
  3. адреса електронна пошта протокол IMAP false_positive@Messaging.Microsoft.com.
FOPE спам команда перегляне повідомлень, які надсилаються до false_positive@Messaging.Microsoft.com. Процесу фільтрування не негайного і іноді вимагає підвищення кілька правил або створення нового правила, і це може тривати тривалого часу. Хоча FOPE допомагає захистити користувачів від будь-якої небажаної пошти, FOPE також повинен важити ці зміни та покращення, щоб переконатися, що законних пошти не відфільтровано. Продовжити надсилання приклади образливого повідомлень, так що команда спам може точно налаштувати правила фільтрації бути як можна більш точним.

подання елементів звіту доступний в центрі адміністрування FOPE перевірити, скільки уявленнях, створення організації. Щоб отримати додаткові відомості про типи звітів, які доступні в FOPE відвідайте такий веб-сайт Microsoft TechNet:
Розуміння типи звітів, доступні в FOPE

Спосіб 3: Налаштувати правила настроювані політики

FOPE адміністратори мають додаткові параметри керування свою власну логіку для фільтрування спаму. Це включає в себе сприятливою, карантин або відхилення пошти елементів на основі настроєний, контрольованої клієнта критеріїв. Настроювані політики правила можуть використовуватись або посилити або послабити спам сканування профіль безпеки на основі потреб клієнтів.

Примітка. Ви, можливо, для сценарій виконання цього методу або встановити Фільтрування спаму обійти правила або послабити до створених раніше політики правила, які хибного виявлення законних електронною поштою протокол IMAP як спам.

Для отримання додаткових відомостей про створення правил політики замовника відвідайте такі веб-сайти Microsoft TechNet:
Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2669119 - Востаннє переглянуто: 19 червня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Ключові слова: 
vkbportal225 kbmt KB2669119 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2669119

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com