Komunikat o błędzie podczas próby przenoszenie skrzynek pocztowych z 365 pakietu Office lub w danym wdrożeniu hybrydowy: "Zgłoszono wyjątek przez obiekt docelowy"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2669562 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Masz hybrydowy wdrażania programu Microsoft Exchange Online w usłudze Microsoft Office 365 i lokalnego środowiska Microsoft Exchange Server. Podczas przenoszenia skrzynek pocztowych do lub z 365 pakietu Office, może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:

Przez obiekt docelowy wywołania zgłosił wyjątek.
Udało Ci uprzednio pomyślnie przenieść skrzynki pocztowe do lub z 365 pakietu Office oraz lokalnego środowiska Exchange Server. Ten symptom dopiero po uaktualniania w lokalnym środowisku programu Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) do Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2 (SP2).

PRZYCZYNA

Ten problem występuje, jeśli plik Web.config został zastąpiony podczas uaktualniania z dodatku SP1 dla programu Exchange Server 2010 Service do programu Exchange Server 2010 z dodatkiem SP2. Przenoszenie skrzynek pocztowych zdalnego wymaga punktu końcowego usługi pocztowej replikacji serwera Proxy (MRSProxy) aby można było włączyć na serwerze dostępu klienta. W programie Exchange Server 2010 i w dodatek SP1 dla programu Exchange Server 2010 ustawienie MRSProxy jest skonfigurowany w pliku Web.config.

W Exchange Server 2010 z dodatkiem SP2, MRSProxy ustawienia są przechowywane w usłudze Active Directory i są konfigurowane za pomocą polecenia cmdlet Set-WebServicesVirtualDirectory środowiska Windows PowerShell.

Uwaga Istnieje kilka możliwych przyczyn tego komunikatu o błędzie. W tym artykule omówiono jeden scenariusz, który może spowodować, że ten komunikat o błędzie.

ROZWIĄZANIE

Użyj apletu polecenia Set-WebServicesVirtualDirectory ponowne włączenie MRSProxy na każdym serwerze dostępu klienta w lokalnym środowisku, dzięki któremu chcesz zezwolić żądania przeniesienia zdalnego przekazywania. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Otwieranie programu Exchange Management Shell.
 2. Upewnij się, że parametr MRSProxyEnabled na serwerze ma wartość false. Aby to zrobić, uruchom następujące polecenia:

  Get-WebServicesVirtualDirectory-Identity "Server\EWS(default Web site)"
 3. Włącz usługę MRSProxy. Aby to zrobić, uruchom następujące polecenia:
  Set-WebServicesVirtualDirectory-Identity "Server\EWS(default Web site)" –MRSProxyEnabled $true

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego problemu odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:

http://community.office365.com/en-us/w/Exchange/Remote-Mailbox-moves-fail-After-Installing-Exchange-2010-SP2.aspx
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących rozwiązywania problemów z komunikat o błędzie wymieniony w sekcji "Symptomy" kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2626696"Zgłoszono wyjątek przez obiekt docelowy" Wystąpił błąd podczas wdrożenia hybrydowego 365 pakietu Office oraz lokalnego środowiska

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2669562 - Ostatnia weryfikacja: 1 czerwca 2013 - Weryfikacja: 13.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2
 • Microsoft Office 365
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365062011 pre-upgrade o365e o365022013 after upgrade o365m hybrid kbmt KB2669562 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2669562

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com