Bir karma dağıtımda Office 365 bilgisayardan veya posta kutularını taşımaya çalıştığınızda hata iletisi: "durum hedef tarafından"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2669562 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Microsoft Exchange çevrimiçi Microsoft Office 365 ve şirket içi Microsoft Exchange sunucu ortamınızı karma dağıtımı vardır. Office 365 bilgisayardan veya posta kutularını taşımaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

Bir çağırma hedefi tarafından özel durum oluşturuldu.
Daha önce başarıyla veya Office 365 ve şirket içi Exchange sunucu ortamınızı posta kutularını taşımak kullanabilirsiniz. Yalnızca şirket içi ortamında Exchange Server 2010 Service Pack 1 ' (SP1) Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2) için yükseltmeden sonra bu belirtiyle karşılaşabilirsiniz.

NEDEN

Web.config dosyası, Exchange Server 2010 Service SP1'deki Exchange Server 2010 SP2'ye yükseltme sırasında yazıldıysa, bu sorun oluşur. Uzak posta kutularını taşıma (MRSProxy) posta kutusu çoğaltma Proxy hizmet bitiş noktası istemci erişimi sunucusunda etkin olmasını gerektirir. Exchange Server 2010 ve Exchange Server 2010 SP1'de, MRSProxy ayarını Web.config dosyasında yapılandırılır.

Exchange Server 2010 SP2, MRSProxy ayarları Active Directory'de depolanan ve Set WebServicesVirtualDirectory Windows PowerShell cmdlet'ini kullanarak yapılandırılır.

Not Bu hata iletisinin birkaç olası nedeni vardır. Bu makalede, bu hata iletisine neden olabilecek bir senaryo anlatılmaktadır.

ÇÖZÜM

Şirket içi ortamda uzak taşıma isteklerinin geçmesi izin vermek istediğiniz her bir istemci erişimi sunucusu üzerinde MRSProxy yeniden etkinleştirmek için Set-WebServicesVirtualDirectory cmdlet'ini kullanın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Exchange Yönetim Kabuğu'nu açın.
 2. Sunucu MRSProxyEnabled parametresi yanlış olarak ayarlandığından emin olun. Bunu yapmak için aşağıdaki cmdlet'i çalıştırın:

  Get-WebServicesVirtualDirectory-Identity "Server\EWS(default Web site)"
 3. MRSProxy hizmetini etkinleştirin. Bunu yapmak için aşağıdaki cmdlet'i çalıştırın:
  Set-WebServicesVirtualDirectory-Identity "Server\EWS(default Web site)" –MRSProxyEnabled $true

DAHA FAZLA BİLGİ

Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:

http://community.office365.com/en-us/w/Exchange/Remote-Mailbox-moves-Fail-after-installing-Exchange-2010-SP2.aspx
"Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisi ile ilgili sorunları giderme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2626696Office 365 ve şirket içi ortamınıza karma dağıtımında hata "Hedefi tarafından özel durum oluşturuldu"

Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2669562 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 12.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2
 • Microsoft Office 365
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365062011 pre-upgrade o365e o365022013 after upgrade o365m hybrid kbmt KB2669562 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2669562

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com