Numer ID artykułu: 2670504
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Czasami można zauważyć, że brakuje niektórych ikon pulpitu lub może mieć tylko zniknął z pulpitu. Wykonaj kroki opisane w sekcji poniżej, który najlepiej pasuje do danej sytuacji.

Rozwiązanie

Czy są zbyt wiele ikon na pulpicie?

Jeśli znajdzie się zbyt wiele zbyt wiele ikon pulpitu, niektóre ikony mogą nakładają się lub być niewidoczne.
Spróbuj to

Nie jest zbyt wiele ikon pulpitu

Ikony pulpitu można stają się czasami ukryte przez złośliwym oprogramowaniem lub inne aplikacje. Pokazywanie ukrytych plików i folderów można rozwiązać ten problem.
Spróbuj to

Moje ikony Zmień losowo

Przy pierwszym uzyskaniu dostępu ikony w systemie Windows jest zapisywany w pamięci podręcznej. Przy każdym dostępie ikona po tym, system Windows odczytuje obrazu ikony z pamięci podręcznej, aby przyspieszyć wyświetlanie na pulpicie. Pamięć podręczna ikona może zostać uszkodzony i może spowodować zniknięcie ikony pulpitu. Można automatycznie zdiagnozować i naprawić problemy z pamięcią podręczną ikony.
Spróbuj to

Więcej informacji

Jeśli komputer nadal rozłącza po wykonaniu kroków w tym artykule, wybierz jedną z następujących opcji, aby uzyskać dodatkową pomoc:


Właściwości

Numer ID artykułu: 2670504 - Ostatnia weryfikacja: 20 kwietnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2670504 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2670504

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com