"Nelze obnovit heslo tohoto uživatele" Chyba, pokud se správce pokusí obnovit heslo uživatele, který je členem domény, který byl dříve nastaven pro jednotné přihlašování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2671093 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Zvažte následující scénář: uživatel nemůže přihlásit jako Office 365 Microsoft Azure cloud službě společnosti Microsoft nebo aplikace Windows Intune pomocí ID uživatele, který je členem domény služby cloud, který byl dříve nastaven pro jednotné přihlášování (SSO). V tomto scénáři při pokusu cloud služby správce k resetování hesla uživatele pomocí portálu cloud nebo Azure Active Directory modul pro prostředí Windows PowerShell, Správce obdrží následující chybovou zprávu:
Nelze resetovat heslo tohoto uživatele. Opakujte akci později.

PŘÍČINA

K tomuto problému dochází, pokud je uživatel členem domény služby cloud, která byla dříve jednotné přihlašování (SSO)-povoleno a v případě, že ID uživatele nebyl převeden na standardní ověřování.

Například tomuto problému může dojít, pokud byl použit následující rutiny prostředí Windows PowerShell:
convert-MSOLDomainToStandard –skipuserconversion:$true

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, převeďte na standardní typ (bez federované) ID uživatele. Postupujte následujícím způsobem
 1. Do stejné konzoly prostředí Windows PowerShell, použitý k ověření problému zadejte následující rutinu a stiskněte klávesu Enter:
  Convert-MsolFederatedUser -userprincipalname <user ID>
  Poznámka: V této rutiny zástupný symbolID uživatele> představuje ID uživatele.
 2. Poskytuje uživateli dočasné heslo. Při příštím uživatel přihlásí ke službě cloud mají změnu dočasného hesla předtím, než získají přístup k prostředkům služby cloud.

DALŠÍ INFORMACE

Poznámka:Rutiny prostředí Windows PowerShell v tomto článku vyžadují Azure Active Directory modul pro prostředí Windows PowerShell.

Další informace o Azure Active Directory modul pro prostředí Windows PowerShell naleznete v tématuSpravovat Azure AD pomocí prostředí Windows PowerShell.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365Web neboFóra Azure služby Active Directory .

Vlastnosti

ID článku: 2671093 - Poslední aktualizace: 26. června 2014 - Revize: 18.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Klíčová slova: 
o365 o365a o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365e o365m kbmt KB2671093 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2671093

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com