FIX: Prvej popravy xp_cmdshell uložené postup neukončí do realizácie poslednej je dokončený v SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2671318
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Spoločnosť Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy v jednom súbore na stiahnutie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 aktualizovať uvoľnenia.

Príznaky

Predpokladať, že spustíte mnohé postupy xp_cmdshell uložené súčasne na viacerých relácií v Microsoft SQL Server 2012. V tejto situácii, prvej popravy xp_cmdshell uložené postup nie je dokončená, kým posledný prevedenie je kompletný.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože popisovač je dedičná procesmi, ktoré sú otvorené po spustení xp_cmdshell uložené postupy v rovnakom čase.

Príkaz CreateProcess API vyžaduje rukoväť dedičnosť presmerovať štandardný výstup a chybové správy. Ak viacero popravy xp_cmdshell uložená procedúra spustiť súčasne, novootvorený procesy môžu dediť rukoväť existujúce procesy. Však xp_cmdshell uložené postup čaká na rukoväť zavrieť všetky otvorené procesmi. Preto, keď viaceré procesy dedia rukoväť, všetky xp_cmdshell popravy musia počkať, kým rukoväť je uzavretá najdlhšia-bežiaci proces.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, uplatňovať nasledujúce Kumulatívna aktualizácia. Táto aktualizácia pridáva CreateProcess API STARTUPINFOEX možnosti, ktoré bránia rukoväť dedičstva pre krížového procesu.

Kumulatívna aktualizácia informácie

Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre SQL Server 2012 Service Pack 1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 1. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 Service Pack 1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2765331 Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre SQL Server 2012 Service Pack 1
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 Service Pack 1 bola vydaná

SQL Server 2012

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 4. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2758687 Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Odkazy

Ďalšie informácie o funkcia CreateProcess, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o funkcii CreateProcess
Ďalšie informácie o xp_cmdshell uložená procedúra, prejsť na nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o xp_cmdshell uložená procedúra
Ďalšie informácie o podobný problém, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
315939 PRB: Dieťa zdedí nezamýšľané rukoväte počas hovoru CreateProcess

Vlastnosti

ID článku: 2671318 - Posledná kontrola: 20. novembra 2012 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2671318 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2671318

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com