Yeni kurallar Lync'in Server 2010, en iyi yöntemler Çözümleyicisi: Şubat 2013

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2672346 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, yeni Microsoft Lync'in Server 2010 Şubat 2013 kullanılabilir olan en iyi yöntemler çözümleyicisi kuralları güncelleştirmesi açıklanır.

Giriş

Bu güncelleştirme ile giderilen sorunlar

Yeni kurallar güncelleştirmeden aşağıdaki sorunları giderir:
 • 2672927 Yeni bir kural Lync'in Server 2010, en iyi yöntemler Çözümleyicisi NTLM SSP Güvenlik ayarı "128-bit şifreleme gerektirir" ayarlandığını doğrulamak için
 • 2672928 Yeni bir kural Lync'in Server 2010, en iyi yöntemler Çözümleyicisi Aracı sunucusundaki IP gereksinimlerini doğrulamak için
 • 2672930 Lync'in Server 2010 için en son güncelleştirmelerin yüklü olup olmadığını denetlemek toplu bir güncelleştirme kullanılabilir
 • 2709671 Lync'in Server 2010 için yeni bir BPA kural ekleyen bir güncelleştirme kullanılabilir
 • 2800388 Lync'in Server 2010, BPA sanallaştırılmış bir ortamda çalıştırdığınızda bir bilgi öğesi BPA rapor hata öğe olarak görüntülenir

Çözüm

Güncelleştirme paketi bilgileri

En iyi yöntemler Çözümleyicisi, Microsoft Lync'in Server 2010 için kullanılabilen yeni kuralları kullanmak için şu adımları izleyin:
 1. (Zaten yüklü değilse) Lync'in Server 2010, en iyi yöntemler Çözümleyicisi'ni yükleyin. Bunu yapmak için aşağıdaki Microsoft Download Center Web sitesine gidin:
  http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=4750
 2. Lync'in Server 2010, en iyi yöntemler Çözümleyicisi'ni açın.
 3. ' I tıklatın Güncelleştirmeleri şimdi denetle.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Referanslar

Hakkında daha fazla bilgi için yazılım güncelleştirme terminolojisi, aşağıdaki makale numarası görüntülemek için tıklatın Microsoft Bilgi Bankası makalesi:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2672346 - Last Review: 13 Şubat 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Lync Server 2010 Standard Edition
 • Microsoft Lync Server 2010 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbfix atdownload kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2672346 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2672346

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com