Düzeltme: bile birden çok yöntem Host Integration Server 2010 ortamında HIP uygulamasında tanımlanan ana bilgisayar tarafından başlatılan işleme yalnızca veri ilk tanımlanan yöntemine aktarır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2672662 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Oluşturduğunuz bir ana bilgisayar tarafından başlatılan işlem (SAYILIK) uygulaması Microsoft Host Integration Server 2010 ortamında birden çok yöntem içerir.
  • IBM ana işlem veri HIP uygulamasında tanımlanmış birden çok yöntem geçmesine HIP uygulama çağırır.

Bu senaryoda, IBM ana işlem tüm verileri HIP uygulamasında tanımlanan ilk yönteme geçirilir. Verilerin doğru yöntemleri gönderilmez çünkü beklendiği gibi işlenmez.

Neden

Ana bilgisayar tarafından başlatılan işlem bileşenleri doğru gelen ana verileri yorumlamak değil çünkü bu sorun oluşur. Verileri birden çok yöntem tanımladığınızda, HIP uygulamasında tanımlanan çözünürlük dize ve Pozisyon ayarlarına bağlıdır bu ortaya çıkar.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gideren bir düzeltme, Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 3 dahil edilir.

Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2654652 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 3

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için her uygulama bir yöntemi içeren birden çok HIP uygulamaları oluşturun. Birden çok yöntem HIP bir uygulamada kullanmayın.

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft hiçbir açık veya örtük performansı veya güvenilirliği bu ürünleri hakkında garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2672662 - Last Review: 22 Şubat 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2672662 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2672662

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com