Sfpdb.sfp veritabanı dosyasının açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 267282 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Sistem Dosya Koruması (SFP) tarafından kullanılan korumalı dosyaların listesini içeren bir veritabanı dosyası Sfpdb.sfp dosyasıdır.

Daha fazla bilgi

Sfpdb.sfp dosya \Windows\System\Sfp dizinindedir ve SFP tarafından korunmuyor. Sfpdb.sfp listelenen bir dosya değiştirildiğinde, silinmiş veya yeniden adlandırılmış dosya hakkında bilgileri System.cat dosyasındaki bilgileri karşılaştırılır. Dosyayı System.cat dosyasındaki bilgiler eşleşiyorsa, değişiklik yapılmaz. Yeni dosya için bilgileri System.cat dosyasındaki bilgiler eşleşmezse, yeni dosya \Windows\System\Sfp\Archive dizinine taşınır. Dosyanın doğru sürümünü sonra eksik veya yeniden adlandırılmış dosya ile değiştirir. Sfpdb.sfp dosyaların listesini de Filelist.xml bulunan dosyalar listesinde eşleşir.

Özellikler

Makale numarası: 267282 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB267282 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:267282

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com