Między innymi funkcje zasad przechowywania w folderze wiadomości-śmieci nie działa, gdy ręcznie przenosić wiadomości e-mail w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2673542 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że można ręcznie przenosić wiadomości e-mail do folderu wiadomości-śmieci z innych folderów w środowisku Microsoft Exchange Server 2010. Ponadto zastosowano zasadę przechowywania do folderu wiadomości-śmieci. W tej sytuacji zasady przechowywania Team Messaging zarządzania rekordami (CSC) dla folderu śmieci nie są stosowane do wiadomości e-mail.

Uwaga Domyślnie wiadomości e-mail, wywołujące spamu poziom ufności (SCL) lub poziom ufności witryn wyłudzających informacje (PCL) są dostarczane do folderu wiadomości-śmieci, a następnie zasad przechowywania jest stosowane do wiadomości e-mail.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ wiadomości e-mail, które ręcznie przenoszone do folderu wiadomości-śmieci są ignorowane, gdy serwer Exchange stosuje się znaczniki zasad przechowywania.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2685289 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 3 dla dodatku Service Pack 2 dla Exchange Server 2010

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, ręcznie usunąć zasadę przechowywania z folderu śmieci, a następnie ręcznie ponownie zastosować zasadę przechowywania do tego folderu.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat konfigurowania zasad przechowywania przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Konfigurowanie właściwości zasady przechowywania
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących zarządzania rekordami wiadomości przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje dotyczące zarządzania rekordami wiadomości

Właściwości

Numer ID artykułu: 2673542 - Ostatnia weryfikacja: 18 czerwca 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2673542 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2673542

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com