Staré heslo stále pracuje po zmene v Outlook Web Access

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 267568 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Dôležité Tento článok obsahuje informácie o tom, ako upraviť databázu registry. Uistite sa, že ste zálohovať register pred úpravou. Uistite sa, že viete, ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o tom, ako zálohovať, obnovení a úprave databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu registry v systéme Windows
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Predpokladať, že používateľ zmení svoje heslo v programe Outlook Web Access (OWA) v jednom z nasledovných verzií programu Microsoft Exchange Server:
 • Microsoft Exchange Server 2013
 • Microsoft Exchange Server 2010
 • Microsoft Exchange Server 2007
 • Microsoft Exchange Server 2003
 • Microsoft Exchange 2000 Server
V tomto prípade si môžete všimnúť, 15-minútový obdobie, počas ktorého používate? môže prihlási do ich schránky pomocou staré heslo alebo nové heslo. Však ak užívateľ používa klient MAPI (napríklad program Microsoft Outlook) prístup k poštovej schránke, alebo ak sa používateľ pokúsi prístup k iným súborom a prostriedkom, používateľ je overená len v prípade, že používajú nové heslo.

dalsie informacie

Tento latencia existuje úmyselne z dôvodov výkonu Internet Information Services (IIS) a je ovládaný nasledovné nastavenie databázy registry.

Upozornenie Ak Editor databázy Registry použijete nesprávne, môžete spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že budete môcť vyriešiť problémy, ktoré vyplývajú z nesprávneho použitia Editora databázy Registry. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.
 1. Spustite Editor databázy Registry (Regedt32.exe) na serveri so spustenou službou IIS a prostredníctvom ktorého používateľ získa prístup do OWA.
 2. Vyhľadajte nasledovný kľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\InetInfo\Parameters
 3. V ponuke Upraviť kliknite na položku Pridať hodnotu, a potom pridajte nasledujúca hodnota databázy registry:
  Názov hodnoty: UserTokenTTL (Poznámka je malé a veľké písmená!)
  Typ údajov: REG_DWORD
  Rozsah hodnôt: 0 - 0x7FFFFFFF (Poznámka Táto jednotka je sekúnd.)
 4. Ukončite Editor databázy Registry a potom reštartujte službu IIS.
V prípade žiadosti sa na server s použitím základného overenia poverenia zabezpečenia takejto žiadosti sa používajú na vytvorenie tokenu používateľa na serveri. Server zosobňuje Tento token používateľa, keď pristupuje súborov alebo iných systémových zdrojov (pozri tiež "CacheSecurityDescriptor" v pomocníkovi IIS). Token je vo vyrovnávacej pamäti tak, že Windows logon vyskytuje len prvýkrát, že používateľ pristupuje k systému, alebo po token používateľa je odstránený z vyrovnávacej pamäte. Integrovaný Windows overovacie tokeny nie sú vo vyrovnávacej pamäti.

Kvôli výkonnosti IIS predvolené nastavenie je 15 minút. Uistite sa, že ste starostlivo zvážiť bezpečnostné dôsledky versus výkon dôsledky. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
152526Zmena predvolený interval pre používateľa žetóny v IIS
Poznámka Ak používateľ je stále prihlásený, keď tento kľúč databázy registry nastavené, že užívateľ aktuálne čas token Live (TTL) pre dané heslo zostáva rovnaká ako to bolo predtým, ako bol upravený kľúč databázy registry. Používateľ nie je ovplyvnené, kým oni zatvoriť všetky inštancie prehľadávača znova prihlásiť a zmeniť heslo znova. Nové heslo bude mať TTL kľúča databázy registry, ktorá bola zadaná.

Vlastnosti

ID článku: 267568 - Posledná kontrola: 19. októbra 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
 • Microsoft Internet Information Services 7.0
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB267568 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 267568

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com