Старий пароль все ще працює, після того, як ви змінити його в Outlook Web Access

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 267568 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Важливо Ця стаття містить відомості про внесення змін до реєстру. Переконайтеся, що архівувати реєстру перед внесенням змін. Переконайтеся, що ви знаєте, як відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати, відновлення та редагування реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Припустимо, що користувач змінює пароль в Outlook Web Access (OWA) в одному з наступних версіях Microsoft Exchange Server:
 • Microsoft Exchange Server 2013
 • Microsoft Exchange Server 2010
 • Microsoft Exchange Server 2007
 • Microsoft Exchange Server 2003
 • Microsoft Exchange 2000 Server
У цьому випадку, ви можете помітити, 15-хвилинний період, протягом якого користувач може входу до поштової скриньки з використанням старого пароля або новий пароль. Однак, якщо користувач використовує клієнт MAPI (наприклад, Microsoft Outlook) для доступу до поштової скриньки, або якщо користувач намагається отримати доступ до інших файлів і ресурсів, користувач автентифіковано тільки, якщо вони використовують новий пароль.

Додаткові відомості

Цей Вільний час затримки існує дизайн для покращення продуктивності інформаційних служб Інтернету (IIS) і управляється за допомогою таких даних реєстру.

Попередження Неправильне сценарій виконання редактора реєстру може призвести до серйозних проблем, які можуть викликати необхідність переустановити операційну систему. Майкрософт не може гарантувати Вирішення проблем, які через невміле користування редактором реєстру. Ви працюєте з редактором реєстру на власний ризик.
 1. Запустіть редактор реєстру (Regedt32. exe) на сервері, на якому працює служба IIS, і через який користувач отримує доступ до OWA.
 2. Знайдіть такий розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\InetInfo\Parameters
 3. У меню Правка команду Додати значенняа потім додати значення такого параметра реєстру:
  Ім'я значення: UserTokenTTL (Примітка це враховується регістр!)
  тип даних: REG_DWORD
  Значення діапазону: 0 - 0x7FFFFFFF (Примітка цей блок знаходиться в с.)
 4. Закрийте редактор реєстру та перезапустіть IIS.
Коли запит на сервер за допомогою базової автентифікації, безпеки облікові дані для запит на змінення використовуються для створення необмеженого користувача на сервері. Сервер impersonates цей маркер користувача, коли він отримує доступ до файлів, або інші системні ресурси (див. також "CacheSecurityDescriptor" в довідці служб IIS). Маркер кешуються, так що вікна входу виникає лише перший раз, що користувач отримує доступ до системи, або після того, як користувача маркер видаляється з кеша. Інтегрований маркерів автентифікації Windows не кешовано.

З міркувань продуктивності IIS за промовчанням розташований за 15 хвилин. Переконайтеся, що ви ретельно зважити наслідки для безпеки проти вплив на продуктивність. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
152526Змінити інтервал за промовчанням для користувача маркери у службі IIS
Примітка Користувач все ще ввійшов коли цей ключ реєстру встановлено, що користувач поточного часу, щоб жити (TTL) маркер запитуватиметься залишається без змін як це було, перш ніж зміни реєстру. Користувач не діє, поки вони закрийте всі екземпляри браузера, увійдіть знову і знову змінити пароль. Новий пароль буде мати TTL реєстру, який вказано.

Властивості

Номер статті: 267568 - Востаннє переглянуто: 19 жовтня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
 • Microsoft Internet Information Services 7.0
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Ключові слова: 
kbhowto kbmt KB267568 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 267568

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com