Ako prevziať a nainštalovať najnovší ovládač z webovej lokality výrobcu tlačiarne

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2677141
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Keď sa pokúsite nainštalovať tlačiareň alebo opraviť problémy s používaním tlačiareň, ktorá vyžaduje inštaláciu ovládačov tlačiarní, môžete zistiť sami v jednej z nasledujúcich situácií:
 • Máte problémy s inštaláciou tlačiarne
 • Ste tlačiareň sa nenainštaluje automaticky pri pripojená na váš počítač a obrátil ju
 • Ste stratili vodiča CD dodaný s tlačiarňou
 • Ste obdržaní tlač chybové hlásenie

V každom prípade, sťahovanie a installint najnovší ovládač z webovej lokality výrobcu tlačiarne môže vyriešiť problém. Tento článok popisuje, ako nájsť a prevziať najnovší ovládač z webovej lokality výrobcu tlačiarne a ako inštalácia ovládača v počítači.


DALSIE INFORMACIE

Skôr ako začnete

Pomocou týchto krokov, musíte byť prihlásení na počítači s kontom správcu. Šanca je, že ste už prihlásení pomocou konta správcu. Pomôžeme vám overiť, že ak si nie ste istí. Ak nie sú prihlásení pomocou konta správcu, musíte poznať meno a heslo konta správcu počítača. Ak neviete túto informáciu, bohužiaľ tento obsah vám nedokážem poradiť. Ak je to tak, možno budete chcieť opýtať sa niekoho, že viete o pomoc, alebo môžete chcieť kontaktovať podpora.

Skôr ako začnete, musíte poznať nasledujúce informácie:

 • Typ platformy Windows XP vo vašom počítači. Napríklad, platforma druh môže byť uvedené ako 32-bitovú (x 86) alebo 64-bitovú (x 64)).
 • Značka a model tlačiarne, ktorú sa pokúšate pripojiť.


Ak budete potrebovať pomôcť overiť niektoré alebo všetky tieto informácie, čo budete potrebovať pomôcť s? Ak budete potrebovať pomôcť s všetky tieto veci, postupujte podľa poradia, v ktorom sú tu uvedené.

 • Potrebujem pomoc overenie, že som prihlásený konto správcu.

  Ako sa prihlásim ako správca?
 • Potrebujete pomoc overovanie systému Windows XP platformu typu. (32-bitová alebo 64-bitové)

  Ak budete chcieť overiť platformu typu systému Windows XP, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štarta potom kliknite na položku spustiť.
  2. Do poľa Otvoriť zadajte kopírovať a prilepiť (alebo typu) tento príkaz a potom kliknite na tlačidlo OK: msinfo32

   Otvorí dialógové okno Systémové informácie .
  3. V dialógovom okne Systémové informácie vyhľadať Typ systému pod položkou, a potom si Všímajte hodnotu pre váš počítač na pravej strane Typ systému. Všimnite si, že možných hodnôt sú takto:
   • Pre 32-bitovú (x 86) verzie Windows XP typ systému je X 86 založený na Procesore.
   • Pre 64-bitové verzie (IA-64) systému Windows XP, typ systému je systém založený na Itanium PP.
   • Typ systému je pre 64-bitovú (x 64) verzie Windows XP X 64-založenej PC.

 • Potrebujem pomoc overovanie značka a model tlačiarne.

  Chcete vybrať správny ovládač tlačiarne prevziať, musíte vedieť, značka a model tlačiarne. Na určenie výrobcu a model vašej tlačiarne, vykonajte jednu z nasledujúcich položiek:
  • Skontrolujete tlačiareň. Značka a model sú zvyčajne na obálke.
  • Skontrolujte v dokumentácii, ktorá bola zahrnutá s tlačiarňou.

Navštívte webovú lokalitu výrobcu tlačiarne a vyhľadajte najnovší ovládač tlačiarne:

Teraz ste pripravení ísť pozrieť na ovládač tlačiarne, ktorý potrebujete. Dáme vám odkazy na niektoré spoločné výrobcu tlačiarne webových stránok za minútu. Ale predtým, ako sme to urobiť, radi by sme pripomenúť, že webovú lokalitu výrobcu tlačiarne nie je pod našou kontrolou. Každý výrobca webovú lokalitu budú stanovené inak. Preto sme can't give you presné kroky, ktoré budete musieť nájdite a prevezmite najnovší ovládač tlačiarne pre váš počítač. Takže prosím uvedomiť, že nasledujúce kroky sú všeobecné kroky, ktoré možno budete musieť upraviť trochu. Ak kedykoľvek môžete už sa zdajú byť schopní nájsť to, čo potrebujete, požiadajte niekoho vedieť o pomoc alebo požiadajte o pomoc výrobcu vaša tlačiareň.

V podstate to, čo chcete dowhenyougettoyourprinter manufacturer'sWebsiteis:
 • Nájsť za týždeň alebo ovládače sekcie.
 • Nájsť, kde môžete vybrať tlačiareň výrobcu a model.
 • Nájsť, kde môžete vybrať váš typ platformu systému Windows XP.
 • Vyberte si najnovší ovládač.
 • Prečítajte si stiahnuť pokynmi, ak existujú, a potom stiahnuť ovládač tlačiarne. (Sme vám poskytne podrobnejšie pokyny o tom, ako prevziať súbor ovládača tlačiarne za minútu. Pre túto chvíľu, skúste na vyhľadanie súboru.)

Toto je len jeden príklad čo bude podobať na stranu, ktorú chcete nájsť na webovej lokalite výrobcu tlačiarne. Tento príklad je z Epson webovej lokality. Ako sme povedali, iné webové stránky bude vyzerať inak.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Napríklad tlačiarne ovládač Download
Užitočné odkazy na webové lokality spoločných výrobcovia tlačiarní


Tu je zoznam prepojenia na webové lokality niektoré spoločné výrobcov tlačiarní. Kliknite na prepojenie výrobca vašej tlačiarne. Aktuálnu webovú stránku zostanú otvorené, takže môžete vrátiť k nej po ste prevzali najnovší ovládač pre vašu tlačiareň.

Poznámka Ak na webovej lokalite výrobcu tlačiarne, tu nie je uvedená, jednoducho zadajte názov výrobca vašej tlačiarne v akejkoľvek Web search engine pre vyhľadajte webovú lokalitu výrobcu:
 • Brat (http://www.brother.com/E-ftp/softwin.html)
 • Canon (http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=DownloadIndexAct)
 • Dell (http://support.dell.com/support/downloads/index.aspx?c=us&l=en&s=gen)
 • Epson (http://www.epson.com/cgi-bin/Store/support/SupportIndex.jsp)
 • HP (http://welcome.hp.com/country/us/en/support.html)
 • Kodak (http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier.jhtml?pq-path=10/9652&pq-locale=en_US)
 • Konica Minolta (http://printer.konicaminolta.com/support/index_ds.html)
 • Lexmark (http://downloads.lexmark.com/en/us/index.html)
 • Panasonic(http://shop.panasonic.com/support/)
 • Ricoh (http://www.ricoh.com/downloads/)
 • Samsung (http://www.samsung.com/in/support/main/supportMain.do)
 • Sony (http://esupport.sony.com/perl/select-system.pl?DIRECTOR=Driver&SR=nav:service_support:Electronics:drivers_software:esup&ref=http%3a//www.Sony.com/index.php)

Stiahnite si a spustite súbor, ktorý ste sa nachádzajú:

Teraz, keď ste vyhľadali najnovší ovládač pre vašu tlačiareň, postupujte podľa krokov stiahnuť a spustiť súbor ovládača tlačiarne. Ako sme už predtým, každá webová stránka bude mať iný postup pre ako stiahnuť súbor. Takže znova, kroky, aby sme vám tu sú všeobecné kroky, ktoré budete musieť prispôsobiť trochu založené na to, čo vidíte na webovej lokalite výrobcu tlačiarne.
 1. Po prvé, kliknite na možnosť prevziať na webovej lokalite výrobcu tlačiarne prevziať súbor ovládača tlačiarne. Možnosť stiahnuť by mohlo byť len odkaz, ktorý môžete kliknúť, alebo môže byť tlačidlo označené "Stiahnuť". Alebo to môže byť odkaz, ktorý je označený operačný systém a platforma druh. Niektoré webové lokality môžu ani otvoriť nové okno, z ktorých môžete potom stiahnuť súbor. Poznámka Po kliknutí na tlačidlo Stiahnuť súbor ovládača tlačiarne, môže zobraziť hlásenie, nasledovnému na paneli hlásení v hornej časti programu Internet Explorer:

  Chrániť vaše zabezpečenia, program Internet Explorer zablokoval sťahovať súbory na váš počítač na tejto lokalite. Kliknutím sem zobrazíte možnosti...

  Naďalej na stiahnutie súboru kliknite vnútri tejto správy a potom kliknite na tlačidlo stiahnuť súbor.
 2. V dialógovom okne Preberanie súborov – upozornenie zabezpečenia kliknite na tlačidlo Uložiť.
 3. V dialógovom okne Uložiť ako zadajte, kam chcete uložiť súbor. Napríklad by mohla uložiť ho na pracovnej ploche. Preberanie môže byť rýchlo alebo to môže trvať dlhú dobu, v závislosti od veľkosti súboru a rýchlosť pripojenia na Internet. Ak chcete pracovať na niečom inom počítači, zatiaľ čo sa budú preberať súbor, môžete to urobiť. Len uistite sa, že vás opustiť aktuálnu webovú stránku otvoriť v programe Internet Explorer tak, že budete pokračovať podľa nasledujúcich krokov, keď download je kompletný.
 4. Keď download je kompletný, ak v dialógovom okne Stiahnuť kompletnú je stále otvorený, kliknite na tlačidlo spustiť. V opačnom prípade nájdite súbor, a potom naň dvakrát kliknite.

Vaším ďalším krokom sa budú určovať v to, čo sa stane, ak môžete spustiť stiahnutý súbor. Ako sme boli říkal, každá webová stránka robí veci trochu inak. Tak, založené na stiahnutie súboru je pri spustení spustite, vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:

Vytvorte nový priečinok na pracovnej ploche a extrahovať súbory do nového priečinka:

Niektoré ovládače tlačiarní sa spustí inštalačný program na extrahovanie súborov do dočasného umiestnenia v počítači. Ak sa zobrazí výzva Ak chcete extrahovať súbory do umiestnenia v počítači, najprv vytvoriť nový priečinok na pracovnej ploche. Ak chcete vytvoriť nový priečinok na pracovnej ploche, postupujte nasledovne:
 • Kliknite pravým tlačidlom na prázdne miesto na pracovnej ploche, ukážte na položku nové a potom kliknite na položku priečinok.
 • Zadajte názov nového priečinka a potom stlačte kláves ENTER. Napríklad, napíšte LexmarkDriver a potom stlačte kláves ENTER.

Po druhé, zadajte tento nový priečinok ako kam chcete extrahovať súbory. Kroky na to závisieť od výrobcu tlačiarne pomocou extrahujte súbory programu. Ste mohli používať program prejdite do priečinka skúsenosti s prácou s počítačom a potom vyhľadajte nový priečinok, ktorý ste vytvorili. Alebo možno budete musieť zadajte úplnú cestu nového priečinka inštalácie alebo program výpis. Ak si nie ste istí, ako to urobiť, budete chcieť opýtať niekoho poznáte Pomocníka, alebo môžete chcieť kontaktovať podpora.

Po extrahovaní súborov zo súboru inštalácie ovládača tlačiarne do priečinka, prejdite na použitie Sprievodcu pridaním tlačiarne na inštaláciu ovládača.

Extrahovať súbory do nového priečinka na pracovnej ploche:

Ak iný program alebo iný priečinok otvorí a zobrazí súbory pri spustení tlačiareň súbor inštalácie ovládača musí extrahovať súbory do nového priečinka. To chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Vytvorte nový priečinok na pracovnej ploche. To chcete urobiť, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite pravým tlačidlom na prázdne miesto na pracovnej ploche, ukážte na položku nové a potom kliknite na položku priečinok.
  2. Zadajte názov nového priečinka a potom stlačte kláves ENTER. Napríklad, napíšte LexmarkDriver a potom stlačte kláves ENTER.

 2. Extrakt príkaz Spustiť. Kroky na to závisieť na program, ktorý používa výrobcu tlačiarne. Súborové menu otvoríte, ak programu alebo priečinka ponuky a potom vyhľadajte príkaz, ktorý sa nazýva extrahovať všetky alebo niečo podobné.
 3. Zadajte nový priečinok, že ste vytvorili v kroku 1 ako Ak chcete extrahovať súbory. Znova, kroky na to závisieť na program, ktorý výrobcu tlačiarne pomocou extrahujte súbory. Ste mohli používať program prejdite do priečinka skúsenosti s prácou s počítačom a potom vyhľadajte nový priečinok, ktorý ste vytvorili. Alebo možno budete musieť zadajte úplnú cestu nového priečinka inštalácie alebo program výpis. Ak si nie ste istí, ako to urobiť, budete chcieť opýtať niekoho poznáte Pomocníka, alebo môžete chcieť kontaktovať podpora.
 4. Po extrahovaní súborov v súbore inštalácie ovládača tlačiarne do nového priečinka, prejdite na použitie Sprievodcu pridaním tlačiarne na inštaláciu ovládača.

Inštalácia ovládača pomocou Sprievodcu pridaním tlačiarne:

Teraz, že všetky súbory ovládačov tlačiarne sa extrahujú, stále budete musieť nainštalovať ovládač tlačiarne. Ktoré vám pomôžu urobiť to, môžete použiť Sprievodcu pridaním tlačiarne. Takto postupujte nasledovne:

Po prvé, otvorte Sprievodcu pridaním tlačiarne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štarta potom kliknite na položku spustiť.
 2. Do poľa Otvoriť zadajte
  control printers
  , a potom kliknite na tlačidlo OK.

  Otvorí sa okno "Tlačiarne a faxy".
 3. V časti Tlačiareň-úlohy v navigačnej table vľavo kliknite na Pridať tlačiareň.Otvorí sa Sprievodca pridaním tlačiarne.

Potom povedzte Sprievodca chcete pridať lokálnu tlačiareň:
 1. Na prvej stránke Sprievodcu pridaním tlačiarne, kliknite na tlačidlo budúci.
 2. Na nasledujúcej strane, kliknite na položku lokálna tlačiareň pripojená k tomuto počítaču.

  Dôležité Uistite sa, že nie je začiarknuté políčko automaticky zistiť a nainštalovať tlačiareň typu Plug and Play .
 3. Kliknite na tlačidlo ďalej.

Ďalej, povedzte sprievodcu, ako chcete, aby počítač na komunikáciu s tlačiarňou:
 • Na tejto stránke si vyberte port, ktorý bude tlačiareň používať na komunikáciu s počítačom. Väčšina počítačov používa LTP prístavov. Ak tlačiareň káblového pripojenia sa podobá na obrázok, ktorý sa zobrazí na tejto stránke, kliknite na položku použiť nasledovný port, a uistite sa, že LPT1 (Port tlačiarne odporúčané) je začiarknuté. Ak je tlačiareň pripojená k portu USB, vyberte možnosť port USB v zozname použiť nasledovný port . Kliknite na tlačidlo ďalej.

Potom povedzte Sprievodcu kde hľadať tlačiareň vodičovi súbory, ktoré ste extrahovali:
 1. Na tejto stránke kliknite na tlačidlo diskety.Otvorí dialógové okno Inštalácia Z diskety.
 2. V dialógovom okne Inštalácia Z diskety kliknite na tlačidlo Prehľadávať a vyhľadajte priečinok, do ktorého ste extrahovali súbory ovládača tlačiarne.
 3. Ak ste vyhľadali správneho priečinka, kliknite na tlačidlo Otvoriť.
 4. Cesta priečinka má teraz objaviť kopírovať súbory výrobcu z poľa v dialógovom okne Inštalácia Z diskety . Kliknite na tlačidlo OK.

Teraz, zásobovania Průvodce posledný kúsky informácií, ktoré je potrebné nainštalovať súbory ovládača tlačiarne:
 1. Tlačiarne, ktoré je možné nainštalovať majú byť uvedené v dialógovom okne Nainštalovať softvér tlačiarne . Vyberte tlačiareň, ktorú sa pokúšate pripojiť, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 2. Ak sa zobrazí výzva chcete použiť existujúci ovládač, vyberte nahradiť existujúci ovládača potom kliknite na tlačidlo ďalej. Keď vyberiete možnosť nahradiť existujúci ovládač, systém Windows sa pokúsi aktuálne súbory na vašom systéme nahradiť novými, ktoré ste prevzali.
 3. Na ďalšej stránke kliknite ďalej , ak chcete akceptujte názov navrhnutý tlačiarne a používať tlačiareň ako predvolenú tlačiareň. Inak zmeniť tieto nastavenia na to, čo chcete, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 4. Ďalej uvidíte stránku Zdieľanie tlačiarní v sprievodcovi, môžete zdieľať tlačiareň, tak, aby ostatné počítače v domácej sieti, môžete použiť na vytlačenie. Kliknite na Názov zdieľaniaa potom zadajte názov zdieľanej tlačiarne. V opačnom prípade kliknite na položku zdieľať túto tlačiareň. Po výbere kliknite na tlačidlo ďalej. Môže požiadať o zadanie informácií voliteľné umiestnenia pre tlačiareň. Zadajte umiestnenie tlačiarne (napríklad, Home Office) a potom kliknite na tlačidlo ďalej.

Nakoniec, pozrite, či chcete vytlačiť testovaciu stranu:
 1. Na stránke Vytlačiť skúšobné stránke sprievodcu kliknite na tlačidlo Áno Ak chcete vytlačiť skúšobnú stranu. Potom kliknite na tlačidlo ďaleja potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.
 2. Ak sa skúšobná strana vytlačila úspešne, budete hotoví.

Bohužiaľ, ak sa skúšobná strana nevytlačila úspešne, stále máte niekoľko problémov urobiť, je nad rámec tohto článku. Po prvé, kliknite na položku Riešenie problémov v Sprievodcovi pridaním tlačiarne zistiť, či môže ponúknuť vám užitočné informácie. Ak to vaša tlačiareň problém nevyrieši, prejdite na Ďalšie kroky pre niektoré ďalšie kroky, ktoré budete chcieť vziať.

Overte, či je nainštalovaná tlačiareň a pokúsiť sa vytlačiť skúšobnú stranu:

Po dokončení inštalácie môžete prejsť do priečinka "Tlačiarne a faxy" overte, či je nainštalovaná tlačiareň. To chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. V závislosti od toho, ako vyzerá v ponuke Štart , vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
  • Kliknite na tlačidlo Štarta potom kliknite na položku tlačiarne a faxy.
  • Ukážte na položku Nastaveniea potom kliknite na položku tlačiarne a faxy.
 2. Pozrite, či tlačiareň v zozname.
 3. Ak vaša tlačiareň nenachádza, skúste vytlačiť skúšobnú stranu.

Ak chcete vytlačiť skúšobnú stranu úspešne ste skončili. Bohužiaľ, ak sa skúšobná strana nevytlačila úspešne, stále máte niekoľko problémov urobiť, je nad rámec tohto článku. Takže prosím pozrite Ďalšie kroky Ak chcete vidieť, čo si môžete vyskúšať ďalší.

Ak ste sa spokojují s pokročilého riešenia problémov, možno budete chcieť vyskúšať kroky v Riešenie problémov pre pokročilých.

Čo robiť, ak bol uvedený žiadny ovládač pre vašu tlačiareň alebo Windows XP platformu typu?

Ak žiadny ovládač tlačiarne bol zapísaný na vaše Windows XP platformu typu, tu je to, čo chcete vyskúšať ďalšie:
 • Ak žiadny ovládač je uvedené výrobcom pre systém Windows XP, stiahnite si ovládač Microsoft Windows 2000, ak je nejaký k dispozícii.
 • Ak používate platforma Windows XP 64-bit, a je uvedený žiadny ovládač systému Windows XP 64-bit, prevezmite 32-bitový ovládač systému Windows XP, ak je nejaký k dispozícii.

Ak žiadny ovládač systému Windows 2000 alebo Windows XP je uvedené pre vašu tlačiareň, pozrite, či existuje kompatibilný ovládač pre vašu tlačiareň výrobcu a model. Kompatibilný ovládač je tiež známy ako "emulácia tlačiarní ovládač." Ovládač tlačiarne emulácie napodobňuje iný ovládač tlačiarne. Tento krok je trochu viac zapojiť, takže ak máte problémy, môžete niekoho požiadať o pomoc alebo kontakt podpora.

Ak chcete nájsť ovládač tlačiarne, ktorý bude fungovať ako ovládač tlačiarne emuláciu ovládača tlačiarne, najprv prehľadávať webovú lokalitu výrobcu tlačiarne. Ak nenájdete zmienky o tlačiareň |Ovládač emulácie na webovej lokalite výrobcu tlačiarne, môžete urobiť rovnaký hľadať na internete. Krokov sú:
 1. Na webovej lokalite výrobcu tlačiarne alebo na internete, zadajte značky a modelu tlačiarne nasleduje slovo "emulácie" do vyhľadávacieho poľa. Napríklad vyhľadávanie vstupu môže podobať nasledujúcemu textu.

  Canon BJ20 emulácie
 2. Prezrite výsledky vyhľadávania vidieť zmienky o emulácia tlačiarní ovládač pre vašu tlačiareň.

Chcete prevziať kompatibilný ovládač, budete musieť navštíviť webovú lokalitu výrobcu inú tlačiareň. Napríklad tlačiareň Epson LQ510 emuluje tlačiarne Canon BJ20. Preto by ste Epson webovej lokalite Prevezmite najnovší ovládač tlačiarne Epson LQ510 tlačiarne pre použitie s tlačiarne Canon BJ20.

Ak žiadny ovládač je dostupný v akejkoľvek forme pre vašu tlačiareň, zvyšok tohto obsahu vám nedokážem poradiť. V tomto momente budete chcieť čítať Ďalšie kroky alebo Riešenie problémov pre pokročilých. Alebo budete chcieť opýtať niekto viete o pomoc, alebo kontaktujte výrobcu tlačiarne.Ak ste našli vodiča, prejdite na Stiahnite si a spustite súbor, ktorý ste sa nachádzajú.

Ak si stiahnuť a nainštalovať najnovší ovládač od výrobcu a majú stále problémy s tlačiarňou, navštívte tohto tutoriálu nájdete podrobný návod na riešenie vašich problémov:

Problémy s tlačiarňou v systéme Windows

K dalším krokom:

Ak ste neboli schopní dokončiť kroky v tomto článku na inštaláciu ovládača tlačiarne, alebo ak máte stále problémy s tlačou, budete musieť niekoho požiadať o pomoc alebo kontaktovať technickú podporu.

Kontaktovať technickú podporu pre vašu tlačiareň, opäť navštívte webovú lokalitu výrobcu tlačiarne a vyhľadajte informácie o tom, ako kontaktovať. Ak chcete zobraziť možnosti podpory spoločnosti Microsoft, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Obráťte sa na podporu

Ak ste oboznámení s fóra a prečítať a post s ostatnými, skúste Windows fóra na Microsoft odpovede.

Ak ste sa spokojují s pokročilého riešenia problémov, možno budete chcieť vyskúšať kroky v Riešenie problémov pre pokročilých.

Problémov pre pokročilých:

Ak máte stále problémy s tlačiarňou, a ak ste sa spokojují s pokročilého riešenia problémov, možno budete chcieť vyskúšať kroky v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:

Vlastnosti

ID článku: 2677141 - Posledná kontrola: 18. mája 2012 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbmt KB2677141 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2677141

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com