Zpráva s ID události 2003 upozornění zaznamenána při načítání čítačů výkonu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 267831 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci systému Windows 2000 na jednotce, která používá tuku nebo systém souborů FAT32 (zformátovaný během procesu instalace) a instalace služby IIS (Internetová informační služba) ve stejném procesu instalace, ID události upozornění 2003 se může zobrazit v protokolu událostí aplikace při spuštění Sledování systému a přidat čítače. Tento problém nenastává u jednotky NTFS které nemají aktualizaci service pack, pokud je formátováno jednotky FAT nebo FAT32 spuštění instalace systému Windows 2000, nebo pokud je služba IIS přidat později. Upozornění na událost ID 2003 zpráva obsahuje následující text:
Konfigurace informace knihovny výkonu "C:\WINNT\system32\w3ctrs.dll" pro "w3svc" neodpovídá informacemi důvěryhodné knihovny výkonu uložené v registru. Funkce v této knihovně, bude zpracován jako důvěryhodné.

Informace o konfiguraci knihovny výkonu "C:\WINNT\system32\infoctrs.dll" pro službu "inetinfo" neodpovídá informacemi důvěryhodné knihovny výkonu uloženými v registru. Funkce v této knihovně nebude zpracován jako důvěryhodné.

Konfigurace informace knihovny výkonu "C:\WINNT\system32\aspperf.dll" pro "ASP" neodpovídá uložené informace knihovny výkonu důvěryhodné v registru. Funkce v této knihovně nebude zpracován jako důvěryhodné.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte následující příkazy do příkazového řádku ve složce %kořenová_složka_systému%\System32 a opětovném načtení Dynamické knihovny výkonu služby IIS (DLL). Po spuštění těchto příkazů upozornění, nejste:
unlodctr w3svc
unlodctr msftpsvc
unlodctr asp
unlodctr inetinfo
lodctr w3ctrs.ini
lodctr ftpctrs.ini
lodctr axperf.ini
lodctr infoctrs.ini
Po spuštění těchto příkazů je nutné restartovat počítač změny se projeví.

Vlastnosti

ID článku: 267831 - Poslední aktualizace: 25. dubna 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix kbmt KB267831 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:267831

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com