Úkol aplikace instalovat Software, který nainstaluje aplikaci App-V, přestane reagovat v systému Center Správce konfigurace 2007 s aktualizací SP2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2678547 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. Vytvoříte úkol aplikace operačního systému (OSD) nasazení na webovém serveru, který má Microsoft System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2 (SP2 nainstalován). Nakonfigurujete úloh instalace virtuální aplikace, který je umístěn na distribuční bod Microsoft Application Virtualization (App-V), který má povoleno vysílání. V tomto scénáři během posloupnost úkolů úkol instalovat Software, který nainstaluje aplikaci App-V přestane reagovat.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služba umístění není vyhledejte balíček správně během procesu OSD.

Řešení

Následující balíček opravy hotfix řeší problém v roli serveru web System Center Správce konfigurace 2007 s aktualizací SP2. Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte následujícím balíčku oprav hotfix na primární server web System Center Správce konfigurace 2007 s aktualizací SP2.

Další informace o krocích k nasazení balíčku oprav hotfix na serveru web System Center Správce konfigurace 2007 SP2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2477182System Center Správce konfigurace 2007 opravy hotfix instalace pokyny
Poznámka:Následující balíček opravy hotfix lze nainstalovat na server System Center Správce konfigurace 2007 SP2 se systémem-verze x 86 based orx64 operačního systému:
Sccm2007-sp2-2678547-x 86-enu.msi

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena opravit pouze problémy popsané v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít System Center Správce konfigurace 2007 SP2.

Požadavek na restartování

Zavřete konzolu Správce konfigurace správce před youapply této opravy hotfix není nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o souboru

Angličtina (Spojené státy) verze této opravy hotfix nainstaluje soubory, jejichž atributy, které jsou uvedeny v následujících tabulkách. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaném světovém čase (UTC). Kalendářní data a časy těchto souborů v místním počítači jsou zobrazeny v místním čase s aktuálním posunem na letní čas (DST). Data a časy se mohou změnit při provádění určitých operací se soubory.
Poznámky k informacím o soubor systému Center Správce konfigurace 2007
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Sccm2007ac-sp2-kb2678547-x 86-enu.mspNení k dispozici1,057,28001. Února 201017:25Není k dispozici
Tsmessaging.dll4.0.6487.2202494,95201. Února 201017:25x86
Tsmessaging.dll4.0.6487.22021,002,85601. Února 201017:25x64
Poznámka: Mohou existovat některé jiné soubory aktualizovány z důvodu závislostí. Jejich binární soubory se však nezmění.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2678547 - Poslední aktualizace: 21. ledna 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbhotfixserver kbautohotfix kbexpertiseadvanced kbmt KB2678547 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2678547

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com