Zadania programu zainstaluj oprogramowanie, które instaluje aplikację App-V przestaje odpowiadać w System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2678547 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz. Tworzysz zadanie wdrażania (OSD) systemu operacyjnego na serwerze witryny Microsoft System Center Menedżer konfiguracji 2007 Service Pack 2 (SP2) zainstalowane. Konfigurowanie zadań do zainstalowania aplikacji wirtualnej, która znajduje się na punkt dystrybucji oprogramowania Microsoft Application Virtualization (App-V), który ma przesyłanie strumieniowe włączane. W tym scenariuszu podczas sekwencji zadań, zadanie Zainstaluj oprogramowanie, które instaluje aplikację App-V przestaje odpowiadać.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ usługa lokalizacji nie zlokalizuje pakiet poprawnie podczas procesu OSD.

Rozwiązanie

Następującym pakiecie poprawek rozwiązuje problem w roli serwera witryny programu System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2. Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej poprawki na podstawowym serwerze lokacji System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2.

Aby uzyskać więcej informacji na temat czynności, aby wdrożyć pakiet poprawki na serwerze lokacji System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2477182System Center Menedżer konfiguracji 2007 poprawka instalacji wskazówki
UwagaNastępujący pakiet poprawki można zainstalować na serwerze witryny System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2, który działa z procesorami x 86 orx64 wersja systemu operacyjnego:
Sccm2007 z dodatkiem sp2-2678547-x 86-enu.msi

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Poprawkę należy stosować tylko w systemach, w których występuje problem opisany w tym artykule. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

eśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Zamknij konsolę administratora programu Menedżer konfiguracji przed youapply tej poprawki, nie trzeba ponownie uruchomić komputer.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje uprzednio wydanej poprawki.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja angielskojęzyczna (Stany Zjednoczone) tej poprawki instaluje pliki, których atrybuty wymieniono w poniższych tabelach. Daty i godziny dla tych plików są podane przy użyciu skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Daty i godziny dla tych plików na komputerze lokalnym są wyświetlane w formacie czasu lokalnego z uwzględnieniem czasu letniego (DST). Dodatkowo daty i godziny mogą ulec zmianie podczas wykonywania pewnych operacji na plikach.
System Center Menedżer konfiguracji 2007 informacje o plikach
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Sccm2007ac-sp2-kb2678547-x 86-enu.mspNie dotyczy1,057,28001-Lut-201017:25Nie dotyczy
Tsmessaging.dll4.0.6487.2202494,95201-Lut-201017:25x86
Tsmessaging.dll4.0.6487.22021,002,85601-Lut-201017:25x 64
Uwaga Mogą istnieć inne pliki, aktualizowane ze względu na zależności. Ich pliki binarne nie ulegają zmianie.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2678547 - Ostatnia weryfikacja: 24 stycznia 2014 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbhotfixserver kbautohotfix kbexpertiseadvanced kbmt KB2678547 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2678547

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com