Номер статті: 267904 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Увага! У цій статті містяться відомості про змінення метабази. Перед внесенням змін до метабази переконайтеся в наявності резервної копії, яку можна буде відновити у випадку виникнення ускладнень. Відомості про відновлення резервної копії див. у розділі "Архівування та відновлення конфігурації" довідки консолі керування MMC.
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

Засіб MetaAcl.vbs можна використовувати для змінення дозволів за промовчанням, установлених у метабазі Інформаційних служб Інтернету (IIS).

Вас може бути переспрямовано до цієї статті бази знань Microsoft із такого повідомлення про помилку IIS:
System.Web.Hosting.HostingEnvironmentException. Не вдалося отримати доступ до метабази IIS. Можливо, обліковий запис, який використовувався для запуску ASP.NET, прочитав дозволи на доступ до метабази IIS (наприклад, IIS://servername/W3SVC). Інформацію про змінення дозволів метабази див. в такій статті http://support.microsoft.com/?kbid=267904.
Таке повідомлення про помилку з’являється через те, що дозволи для доступу до метабази недостатні, або їх настроєно неправильно.

Щоб вирішити цю помилку, скористайтеся засобом MetaAcl для змінення дозволів метабази. Докладні відомості про засіб MetaAcl і про роботу списку керування доступом (ACL) див. в такій статті бази знань Microsoft:
326902 Списки ACL і використання засобу MetaAcl із метою змінення дозволів ACL для метабази (може бути англійською мовою)

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

У Центрі завантаження Майкрософт для завантаження пропонується такий файл:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет Metaacl.exe.
Дата випуску: 16 липня 2003

Додаткову інформацію про завантаження файлів підтримки Microsoft див. в цій статті бази знань Microsoft:
119591 Отримання файлів підтримки Microsoft в онлайнових службах (може бути англійською мовою)
Цей файл перевірено на відсутність вірусів. Для перевірки корпорація Майкрософт використала найновіше антивірусне програмне забезпечення, доступне на час публікації цього файлу. Файл зберігається на добре захищених серверах, що запобігає внесенню до нього будь-яких несанкціонованих змін.

Файл Metaacl.exe містить такі файли:
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
File nameSize
Metaacl.vbs7,380 bytes
EULA.txt1,652 bytes


Повну інформацію про використання засобу MetaAcl.vbs див. в такій статті бази знань Microsoft:
326902 Списки ACL і використання засобу MetaAcl із метою змінення дозволів ACL для метабази (може бути англійською мовою)
Примітка. Якщо використовується технологія ASP.Net 2.0 і потрібно надати дозволи до метабази обліковому запису користувача Windows, не використовуйте засіб MetaAcl. Замість цього запустіть команду засобу реєстрації ASP.NET IIS із параметром -ga. Наприклад, наведена нижче команда надає дозволи обліковому запису користувача Windows <Обліковий_запис_користувача_Windows> до метабази IIS.
aspnet_regiis -ga <Обліковий_запис_користувача_Windows>
Попередження. Через неправильне внесення змін до метабази можуть виникнути серйозні неполадки та доведеться переінсталювати програми, які використовують метабазу. Корпорація Майкрософт не може гарантувати вирішення проблем, які виникли внаслідок некоректного внесення змін до метабази. Відповідальність за наслідки внесення змін до метабази несе користувач.

Примітка. Завжди створюйте резервну копію метабази перед внесенням змін до неї.

ПОСИЛАННЯ

Докладні відомості див. у статті бази знань Microsoft або на веб-сайтах Microsoft, що наведено нижче.
326902 Списки ACL і використання засобу MetaAcl із метою змінення дозволів ACL для метабази (може бути англійською мовою)
Метабаза IIS (IIS 6.0)
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/WindowsServer2003/Library/IIS/43a51d34-7c81-413b-9727-ec9a19d0b428.mspx?mfr=true
Властивість метабази AdminACL (IIS 6.0)
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/WindowsServer2003/Library/IIS/791d575e-5364-45a9-90ef-4dfd23f38d67.mspx?mfr=true
Метабаза IIS (IIS 5.0)
http://technet.microsoft.com/uk-ua/library/Bb727104.aspx
Основні об’єкти адміністратора у службах IIS
http://msdn.microsoft.com/uk-ua/library/ms525530.aspx
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 267904 - Востаннє переглянуто: 21 травня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
Ключові слова: 
kbproductlink kbresolve kbdownload kbfile kbgraphxlinkcritical kbinfo KB267904

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com