Uživatel, který má uděleno oprávnění Odeslat jako nelze odeslat e-mailové zprávy jako jiný uživatelský účet v aplikaci Outlook pomocí služeb Office 365

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2679269 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Zvažte následující dva uživatelé v prostředí Microsoft Office 365, uživatel A a B. uživatele Přidat-RecipientPermission rutiny prostředí Windows PowerShell můžete udělit oprávnění Odeslat jako uživatel A uživatel B poštovní schránky. Pak k potvrzení, že byla použita oprávnění pomocí rutiny Get-RecipientPermission .

Však při zadá uživatel A uživatel B adresa v Z v poli nové e-mailové zprávy a pokusí odeslat tuto zprávu uživatele A získá nondelivery sestavy (NDR) zprávu, která uvádí, že nebo uživatel nemá dostatečná oprávnění. Není k těmto potížím dochází v aplikaci Microsoft Outlook Web App. uživatel A může úspěšně odeslat e-mail zprávy poté, co uživatel zadá A adresu uživatele B v Z Zadejte e-mailovou zprávu v aplikaci Outlook Web App.

PŘÍČINA

K tomuto problému může dojít, pokud adresa v Z pole byla automaticky naplněno pomocí zastaralé informace uložené v místní mezipaměti, když uživatel A uživatel B adresu zadali. Toto zastaralé informace mohou být použity, pokud změny v adresáři Offline nebyly dosud přeneseny do aplikace Outlook.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
  1. V nové e-mailové zprávy v aplikaci Outlook klepněte na tlačítko Za potom klepněte na tlačítko Další e-mailovou adresu.
  2. V Odeslat z jiné e-mailové adresy okno, klepněte na tlačítko Z, změňte adresáře na globální seznam adres (GAL) a potom vyberte uživatele, jejichž poštovní schránky byly uděleno oprávnění Odeslat jako. Vyberte například uživateli B.

DALŠÍ INFORMACE

Další informace o řešení potíží s adresář Offline ve službách Office 365 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2666477 Řešení potíží s aplikací Outlook adresář Offline v Office 365
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2679269 - Poslední aktualizace: 1. června 2013 - Revize: 9.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2679269 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2679269

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com