Používateľ, ktorý má povolenie Odoslať ako nemožno odoslať e-mailové správy ako iné používateľské konto v programe Outlook v balíku Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2679269 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí čo vydanie Office 365 používate? Nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Som pomocou balíka Office 365 po inovácii služby?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Zvážte týchto dvoch používateľov v prostredí Microsoft Office 365, používateľ A a B. používateľa Používate Windows PowerShell cmdlet Add-RecipientPermission udeliť povolenie Odoslať ako na používateľa A, používateľ B schránky. Potom použijete rutinu cmdlet Get-RecipientPermission potvrdiť, že povolenie bolo použité.

Však keď používateľ A vstúpi do používateľ B adresu v Od box novú e-mailovú správu a pokúsi odoslať správu, používateľ A dostane nedoručení správy (NDR) správu, ktorá uvádza, že on alebo ona nemá dostatočné povolenia. Tieto príznaky sa nevyskytujú v Microsoft Outlook Web App. používateľ A môže úspešne poslať e-mailom správy po používateľ A vstúpi do používateľ B adresu v Od políčko e-mailovej správy v aplikácii Outlook Web App.

PRÍČINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak adresa v Od box bol vyplní automaticky pomocou zastaraných, lokálne uložené informácie, keď používateľ A zadali adresu používateľa B. Tieto zastarané informácie možno ak zmeny adresára Offline boli ešte nerozšíria do programu Outlook.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
  1. V novej e-mailovej správe v programe Outlook, kliknite na tlačidlo Od, a potom kliknite na tlačidlo Ďalšie e-mailovú adresu.
  2. V Odoslanie z ostatných e-mailovú adresu okno, kliknite na tlačidlo Od, zmeňte adresár na globálnu adresu zoznamu (GAL), a potom vyberte používateľa, ktorého poštová schránka vám boli udelené povolenia Odoslať ako. Napríklad, vyberte používateľa B.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ďalšie informácie o riešení problémov s Offline adresára v Office 365, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2666477 Riešenie problémov s adresárom Outlook Offline v Office 365
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2679269 - Posledná kontrola: 1. júna 2013 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2679269 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2679269

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com