Farklı Gönder izni olan bir kullanıcı başka bir kullanıcı hesabıyla Office 365 Outlook'ta e-posta iletileri gönderemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2679269 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Aşağıdaki iki kullanıcı Microsoft Office 365 ortamında, kullanıcı A ve kullanıcı b düşünün Kullanıcısının kullanıcı B bilgisayarının posta kutusu için Farklı Gönder izni vermek için RecipientPermission Add Windows PowerShell cmdlet'ini kullanın. Ardından, iznin uygulandığını doğrulamak için Get-RecipientPermission cmdlet'ini kullanın.

Ancak, kullanıcı A girdiğinde, kullanıcı B'nin adresi Gelen A kullanıcısı, ileti göndermek için yeni bir e-posta iletisi ve denemeler kutusunu o bildiren teslim edilmeyenler raporu (NDR) iletisi alır veya kendisi yeterli izinlere sahip değil. Microsoft Outlook Web App'te kullanıcı A başarıyla gönderme eposta iletileri kullanıcı A girer sonra b kullanıcısının adresini Bu belirtiler oluşmaz Gelen e-posta iletisine Outlook Web App kutusu.

NEDEN

Bu sorun ortaya çıkabilir adresi Gelen Kullanıcısının kullanıcı B bilgisayarının adres yazıldığında tarihi geçmiş, yerel olarak önbelleğe alınan bilgileri kullanarak kutusunu otomatik olarak kapatan. Çevrimdışı adres defteri değişiklikleri henüz Outlook'a çoğaltılan değil, bu eski bilgiler kullanılabilir.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Outlook yeni e-posta iletisinde tıklatın Gelenve sonra tıklatın Diğer e-posta adresi.
  2. İçinde Diğer e-posta adresinden göndermek Pencere,'ı tıklatın Gelen, adres defteri, genel adres listesi (GAL) değiştirin ve sonra posta kutusu için Farklı Gönder izni verilmiş kullanıcı seçin. Örneğin, kullanıcı B'nin seçin

DAHA FAZLA BİLGİ

Çevrimdışı adres defterinde Office 365 ilgili sorunları giderme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
2666477 Outlook çevrimdışı adres defterinde Office 365 giderilir
Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2679269 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2679269 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2679269

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com