Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 5.01

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 267954
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Aktualizace produktu Internet Explorer jsou distribuovány v aktualizace Service Pack. Aktualizace Service Pack produktu aktuální a rozšířit a aktualizovat funkce vašeho počítače. Aktualizace Service Pack obsahují aktualizace systému Nástroje pro správu, ovladače a další součásti. Všechny jsou pohodlně seskupeny snadno stáhnout. Aktualizace Service Pack jsou kumulativní; každé nové služby Service Pack obsahuje všechny opravy v předchozí aktualizaci a nové opravy. Provedete nesmí mít před instalací nejnovější nainstalovat předchozí aktualizaci service pack.

Další informace

Aplikace Internet Explorer 5.01 Service Pack 4 pro systém Windows 2000

Datum vydání: 26. června 2003

Jak získat

Internet Explorer 5.01 Service Pack 4 (SP4) je k dispozici pouze tehdy, pokud používáte systém Microsoft Windows 2000. Je součástí aplikace Internet Explorer 5.01 s aktualizací SP4 Windows 2000 Service Pack 4 (SP4). Pokud používáte aplikaci Internet Explorer 5.01 v systému Windows 2000, Internet Explorer 5.01 SP4 je nainstalován při instalaci systému Windows 2000 SP4. Další informace získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Internet Explorer 5.01 Service Pack 3 a starší

Jak získat

Aplikace Internet Explorer 5.01 Service Pack 3 (SP3) a jsou starší zastaralé a již nejsou k dispozici ke stažení. Další informace navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?pr=lifecycle

Internet Explorer Administration Kit pro 5.01

Internet Explorer Administration Kit pro 5.01 již k dispozici ke stažení. Další informace naleznete v následující Web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/ie/bb219517.aspx
Další informace o tom, co je opravených v aktualizaci Service Pack 1, klepněte na níže uvedené číslo článku článek databáze Microsoft Knowledge Base:
257978 Seznam chyb opravených v aktualizaci Service Pack 1 pro aplikaci Internet Explorer 5.01

Vlastnosti

ID článku: 267954 - Poslední aktualizace: 18. listopadu 2011 - Revize: 8.0
Klíčová slova: 
kbproductlink kbgetsp kbhowto kbmt KB267954 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:267954

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com