En son Internet Explorer 5.01 hizmet paketi nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 267954
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Internet Explorer ürün güncelleştirmeleri içinde dağıtılır hizmet paketleri. Hizmet paketleri ürünü güncel tutar ve genişletilip güncelleştirilmesine bilgisayar işlevi. Hizmet paketleri güncelleştirmeler, sistem içerir. Yönetim Araçları, sürücüler ve ek bileşenler. Tüm rahat değildir kolay karşıdan yükleme için uygun şekilde paketlenmiş. Hizmet paketleri birikimlidir; her yeni hizmet Paketi, önceki hizmet paketlerindeki tüm düzeltmeleri ve tüm yeni düzeltmeleri içerir. Bunu en son yüklemeden önce önceki bir hizmet paketini yüklemek için değil vardır.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 için Internet Explorer 5.01 Service Pack 4

Yayın Tarihi: 26 Haziran 2003

Nasıl elde edilir

Internet Explorer 5.01 Service Pack 4 (SP4), kullanılabilir yalnızca Microsoft Windows 2000 kullanın. Internet Explorer 5.01 SP4 ile birlikte gelir Windows 2000 Service Pack 4 (SP4). Windows için Internet Explorer 5.01 kullanıyorsanız Windows 2000 SP4'ü uygulayın, 2000, Internet Explorer 5.01 SP4 yüklenir. Ek bilgi için makaleyi tıklatın. Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere numarasını tıklatın:
260910 En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Internet Explorer 5.01 Service Pack 3 veya önceki sürümü

Nasıl elde edilir

Internet Explorer 5.01 Service Pack 3 (SP3) ve daha önce olduğu eski ve artık karşıdan yüklenemez. Ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?pr=lifecycle

Internet Explorer Administration Kit 5.01 için

Internet Explorer Administration Kit 5.01 için artık değil karşıdan yüklemek kullanılabilir. Ek bilgi için şu Microsoft Web sitesi:
http://technet.microsoft.com/en-us/ie/bb219517.aspx
Ne yapılması gerektiği hakkında ek bilgi için olan Service Pack 1'de düzeltilen, makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın Microsoft Bilgi Bankası'ndaki:
257978 Internet Explorer 5.01 Service Pack 1 ile giderilen sorunların listesi

Özellikler

Makale numarası: 267954 - Last Review: 18 Kasım 2011 Cuma - Gözden geçirme: 9.0
Anahtar Kelimeler: 
kbproductlink kbgetsp kbhowto kbmt KB267954 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:267954

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com