Poprawka: Dostawców danych DB2 nie można połączyć zreplikowanej bazy danych IBM DB2 podczas wstępnego połączenia TCP/IP ulegnie Host Integration Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2679561 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Dostawców danych DB2, które są uwzględnione w Microsoft Host Integration Server 2010 nie może połączyć się z replikowanej bazy danych IBM DB2, podczas początkowego połączenia TCP/IP w bazie danych IBM DB2 nie powiedzie się.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ połączenia TCP/IP, który używa dostawcy danych DB2 zwraca komunikat o błędzie, gdy połączenie TCP/IP nie powiedzie się. Ponadto funkcja równoważenia obciążenia, która jest implementowany przez dostawców nie może połączyć się z innych systemów IBM DB2, zwracanych w parametrze Listy serwerów (SRVLST) RDB dostępu (ACCRDB) danych DB2 dystrybuowane dane polecenie Zarządzanie (DDM).

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 3 dla Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Zbiorczy pakiet aktualizacji 3 dla Host Integration Server 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Produkty omówione w artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2679561 - Ostatnia weryfikacja: 7 maja 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2679561 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2679561

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com