FIX: Poskytovatelia údajov DB2 sa nemôže pripojiť k replikovanú databázu IBM DB2 po počiatočné pripojenie TCP/IP zlyhá v hostiteľskej integrácie Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2679561 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

DB2 poskytovateľov údajov, ktoré sú zahrnuté v Microsoft Host integrácie Server 2010 nemôže pripojiť k replikovanú databázu IBM DB2 po počiatočné pripojenie TCP/IP na databázu IBM DB2 zlyhá.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože pripojenia TCP/IP, ktorý používa poskytovateľ údajov DB2 nevráti chybové hlásenie, keď protokol TCP/IP pripojenie zlyhá. Okrem toho vyrovnávanie zaťaženia funkciu, ktorá sa realizuje DB2 údaje poskytovateľov nemôže pripojiť na niektorú z IBM DB2 systémy, ktoré sa vrátia v parametri Zoznam serverov (SRVLST) Prístup RDB (ACCRDB) distribuované údaje príkaz správa (DDM).

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchla oprava rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Produkty tretích strán, ktorých tento článok pojednáva vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft formuluje žiadnu záruku, implicitnej alebo inej o výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2679561 - Posledná kontrola: 7. mája 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2679561 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2679561

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com