Düzeltme: Host Integration Server 2010 ilk TCP/IP bağlantısı başarısız olduğunda DB2 veri sağlayıcıları çoğaltılmış bir IBM DB2 veritabanına bağlanamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2679561 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

IBM DB2 veritabanına ilk TCP/IP bağlantısı başarısız olduğunda Microsoft Host Integration Server 2010 dahil DB2 veri sağlayıcıları, çoğaltılmış bir IBM DB2 veritabanına bağlanamıyor.

Neden

DB2 veri sağlayıcısını kullanan TCP/IP bağlantısının TCP/IP bağlantısı başarısız olduğunda hata iletisi vermediğinden bu sorun oluşur. Ayrıca, DB2 veri sağlayıcıları Erişim rdb (accrdb) Sunucu listesi (srvlst) parametresinde döndürülen IBM DB2 sistemlerinden birini bağlanamıyor tarafından uygulanan iş yükünü dengeleme özelliği, veri yönetimi (ddm) komutu dağıtılmış.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gideren bir düzeltme, Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 3 dahil edilir.

Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2654652 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 3

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft hiçbir açık veya örtük performansı veya güvenilirliği bu ürünleri hakkında garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2679561 - Last Review: 7 Mayıs 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2679561 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2679561

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com