Informácie o zozname Outlook 2010 Auto-Complete

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2679568 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Zhrnutie

Tento článok poskytuje prehľad programu Microsoft Outlook 2010 auto-dokončenie zoznamu.Okrem popisu funkcie, rôzne informácie a podrobné pokyny sú poskytované pre pokročilých používateľov spravovať zoznam.

Ďalšie informácie

Program Outlook 2010 udržiava zoznam auto-dokončenie ktorý používa názov Automatická kontrola funkcia a funkcia automatického dokončovania. Auto-dokončenie zoznamu, tiež známy ako prezývka cache, sa generuje automaticky, ako budete posielať e-mailové správy z programu Outlook. Zoznam obsahuje adresy SMTP, LegacyExchangeDN a zobrazované názvy pre ľudí, ktorí vám zaslali poštu predtým. Na rozdiel od starších verzií programu Outlook, ktoré ukladajú auto-kompletný zoznam v súbore na vašom počítači, program Outlook 2010 obchody auto-kompletný zoznam ako skryté posolstvo v predajni primárne správu.

Poznámka: Auto-dokončenie pre program Outlook je špecifický pre program Outlook a nie sú zdieľané služby Outlook Web App (OWA). OWA zachová svoj vlastný zoznam automatického dokončovania.

Nasledujúce sekcie poskytujú informácie o funkciu Automatické dokončovanie.

Obmedziť počet položiek

Počet položiek, ktoré môžete uložiť v zozname automatické dokončovanie v programe Outlook 2010, je 1.000 položiek. Po dosiahnutí tohto limitu, program Outlook použije interný algoritmus na určenie najlepšie mená odstrániť zo zoznamu. Je to založené na použitie váh. Preto, môžete nájsť niektoré mená neočakávane odstránený z vyrovnávacej prezývka. Existujú dva všeobecné prístupy, môžete sa vyhnúť tejto situácii:

 1. Proaktívne môžete odstrániť auto-kompletný zoznam položiek, ktoré už nepotrebujete. Toto je preferovaný prístup. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete v časti s názvom "Ako odstrániť položky zoznamu automatického dokončovania jeden naraz."
 2. Ste canincrease limit pre Prezývka cache. Pretože táto konfigurácia nie je otestovaná, neodporúčame to. Ak máte väčšie cache prezývka, mohol tiež stratíte väčší počet položky vyrovnávacej pamäte, ak vyrovnávaciu prezývku stane nepoužiteľný kvôli korupcii. Ďalšie informácie o tom, ako zvýšiť limit, nájdete v časti s názvom "Ako zmeniť limit pre Automatické doplňovanie zoznamu."

Ako povoliť funkciu Automatické dokončovanie

Ak chcete zapnúť funkciu Automatické dokončovanie, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na ponuku Súbora potom kliknite na položku Možnosti.
 2. Vyberte Pošta tab.
 3. Približne polovici prejdite nadol, až uvidíte odosielať správy. Uistite sa, že je začiarknuté políčko Použiť zoznam automatického navrhovať mená pri zadávaní do Komu, Kópia a Skrytá linky(screen shot pre tento krok je uvedené nižšie).

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot tohto kroku

Ako na import súborov .nk2 do programu Outlook

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
980542 Ako na import súborov .nk2 do programu Outlook 2010

Ako exportovať správy auto-kompletné schránky

 1. Ukončite program Outlook a potom Zavrieť Outlook Web Access alebo Outlook Web App (OWA) na všetkých staniciach, ktoré sú pripojené k vašej poštovej schránke.
 2. Stiahnite a nainštalujte MFCMAPI od http://mfcmapi.codeplex.com.
 3. Spustiť mfcmapi.exe.
 4. V ponuke relácie kliknite prihlasovacie.
 5. Ak sa výzva na výber profilu, vyberte názov požadovaného profilu a potom kliknite na tlačidlo OK.
 6. V hornom paneli nájdite riadok, ktorý zodpovedá vašej poštovej schránky a potom naň dvakrát kliknite.
 7. Na ľavej navigačnej table rozbaľte Koreňový kontajnera potom rozbaľte Top of Information Store alebo IPM_SUBTREE.
 8. Kliknite pravým tlačidlom myši na priečinok Doručená pošta a potom kliknite Otvorené súvisiace obsah tabuľky. Táto akcia otvorí nové okná MFCMAPI, ktoré obsahuje rôzne vlastnosti.
 9. V stĺpci Predmet kliknite pravým tlačidlom myši položku predmet IPM.Configuration.Autocomplete, a potom kliknite na tlačidlo Exportovať správy. Táto akcia otvorí okno Uložiť správu do súboru .
 10. V rozbaľovacom zozname vyberte MSG súbor (UNICODE), a potom kliknite na tlačidlo OK.
 11. Vyberte umiestnenie priečinka, do ktorého chcete uložiť správy, a potom kliknite na tlačidlo Uložiť. Poznačte si toto umiestnenie.

Ako importovať auto-kompletné schránky správ

 1. Ukončite program Outlook a potom Zavrieť Outlook Web Access alebo Outlook Web App (OWA) na všetkých staniciach, ktoré sú pripojené k vašej poštovej schránke.
 2. Stiahnite a nainštalujte MFCMAPI od http://mfcmapi.codeplex.com
 3. Spustiť mfcmapi.exe.
 4. V ponuke relácie kliknite prihlasovacie.
 5. Ak sa výzva na výber profilu, vyberte názov požadovaného profilu a potom kliknite na tlačidlo OK.
 6. V hornom paneli nájdite riadok, ktorý zodpovedá vašej poštovej schránky a potom naň dvakrát kliknite.
 7. Na ľavej navigačnej table rozbaľte Root - poštovej schránkya potom rozbaľte Top of Information Store alebo IPM_SUBTREE.
 8. Kliknite pravým tlačidlom myši na priečinok Doručená pošta a potom kliknite Otvorené súvisiace obsah tabuľky. Táto akcia otvorí nové okná MFCMAPI, ktoré obsahuje rôzne vlastnosti.
 9. Aby sa zabránilo duplicitné položky, musíte odstrániť existujúcu auto-kompletnú správu.

  Poznámka: Pred odstránením IPM.Configuration.Autocomplete správu, musíte exportovať správy pomocou krokov v "Ako exportovať Auto-Complete cache" sekcii.

  Odstrániť existujúce auto-kompletnú správu, postupujte nasledovne:

  1. V stĺpci Predmet vyhľadajte položku predmet IPM.Configuration.Autocomplete.
  2. Kliknite pravým tlačidlom myši na položku a potom kliknite na tlačidlo Odstrániť správu. Otvorí sa okno Odstrániť položku .
  3. V rozbaľovacom zozname vyberte trvalé odstránenie (vymaže na uchovávanie odstránených položiek ak podporuje), a potom kliknite na tlačidlo OK.
 10. V ponuke priečinok kliknite na tlačidlo importovaťa potom kliknite Z MSG.
 11. Vyhľadajte .msg súbor, ktorý ste vytvorili v kroku 11 v časti "Ako na Export Auto-Complete List" a potom kliknite na tlačidlo OK.
 12. V zobrazenom okne Zaťaženie MSGzaťaženie štýl zoznamu vyberte Načítať správu do aktuálneho priečinka a potom kliknite na tlačidlo OK.
Auto-kompletné informácie sa dováža z IPM.Configuration.Autocomplete_<hexadecimal code=""></hexadecimal>.msg, kde zástupný symbol<hexadecimal code=""> </hexadecimal> predstavuje dlhý reťazec písmen a čísel.

Ako odstrániť položky zoznamu automatického dokončovania jeden v čase

Odstrániť položky z vyrovnávacej pamäte automatického doplňovania jedna položka naraz, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte novú e-mailovú správu.
 2. Napíšte niekoľko prvých znakov auto-dokončenie položky, ktoré chcete odstrániť.
 3. Keď záznam sa zobrazí v zozname navrhol mená, umiestnite ukazovateľ myši nad názvom, kým sa stáva zdôraznil, ale nie kliknite na názov.
 4. Pri "X" ikona vedľa názvu zvýraznené, cvaknúť X odstrániť názov zo zoznamu, alebo stlačte kláves Delete na klávesnici.

Ako vymazať celý zoznam automatického dokončovania

Postup 1
 1. Otvorte program Outlook.
 2. Na karte súbor kliknite na položku Možnosti (screen shot tohto kroku je uvedené nižšie).

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot tohto kroku

 3. Kliknite na kartu Pošta .
 4. PodOdoslať správy, kliknite naPrázdny zoznam Auto-Complete (screen shot tohto kroku je uvedené nižšie).

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot tohto kroku

 5. Kliknite na tlačidlo Áno.

Postup 2
Spustite program Outlook pomocou prepínača /CleanAutoCompleteCache. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Kliknite na tlačidlo Start a potom kliknite na položku Run.
 2. typOutlook.exe /CleanAutoCompleteCache.

  Poznámka: Ak program Outlook nie je nainštalovaný v predvolenom umiestnení, musí ukazovať cestu Outlook.exe.

Problémy s vyrovnávacej pamäte automatického doplňovania

Táto časť popisuje známych problémov, ktoré môžu nastať s auto-kompletné cache.
Položky nie sú uložené
Auto-dokončenie cache môže dôjsť k poškodeniu v priebehu času a môže uložiť nové položky. Ak sa to stane, môžete sa pokúsiť odstrániť jednotlivé položky zo zoznamu. To urobiť, nájdete v časti s názvom "Ako odstrániť položky zoznamu automatického dokončovania jeden naraz." Ak sa problém neodstráni, môžete obnoviť celý zoznam automatického dokončovania. To urobiť, nájdete v časti s názvom "Ako sa vymazať celý zoznam automatického."

Ako zmeniť limit pre auto-kompletný zoznam

Pretože táto konfigurácia nie je otestovaná, je to neodporúča. Ak máte väčšie auto-kompletný zoznam, mohol tiež stratíte väčší počet položky vyrovnávacej pamäte, ak vyrovnávacej pamäte automatického doplňovania sa stáva nepoužiteľným kvôli korupcii. Vzhľadom na toto vyhlásenie, môžete použiť nasledovné údaje databázy registry na zvýšenie limitu zoznamu automatického dokončovania v programe Outlook.

Dôležité: Táto časť, postup alebo úloha obsahuje kroky, ktoré informujú o úpravách databázy Registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Postupujte preto presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je pred úpravou databázu Registry vhodné zálohovať. Umožní vám to obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu Registry v systéme Windows
 1. Ukončite program Outlook.
 2. Spustite Editor databázy Registry.
  • V systéme Windows 8.x, stlačte Windows kľúč, zadajte príkaz regedit a stlačte kláves Enter.
  • V systéme Windows 7 a Windows Vista, kliknite na tlačidlo spustiť, typu regedit v Začať hľadania políčko a potom stlačte kláves Enter.
 3. Vyhľadajte a vyberte nasledovný podkľúč databázy registry:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\AutoNameCheck

 4. V ponuke Upraviť ukážte na položku novéa potom kliknite na položku hodnota DWORD.
 5. Typ MaxNickNames, a potom stlačte kláves Enter.
 6. V ponuke Upraviť kliknite na príkaz Upraviť.
 7. Zadajte novú hodnotu pre limit, a potom kliknite na tlačidlo OK.

  Poznámky
  • Uistite sa, že zadáte číslo ddesatinná formulára. To je správny formulár na zadávanie čísla.
  • Skúste zvýšiť limit iba marginálne množstvo vyskúšať nový limit. Napríklad, ak chcete vytvoriť 20 percent zvýšenie limitu v programe Outlook 2010, by určíte 1200 MaxNickNames hodnoty.
 8. Ukončite Editor databázy Registry.
 9. Spustite program Outlook.
Poznámka: MaxNickNames databázy registry hodnotu iba určuje Nepredvolené limit. Preto môžete použiť aj túto hodnotu znížiť limit vyrovnávacej pamäte prezývka.

Vlastnosti

ID článku: 2679568 - Posledná kontrola: 15. februára 2014 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbmt KB2679568 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2679568

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com