Відомості про список Outlook 2010 автозаповнення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2679568 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Зведення

У цій статті наведено Огляд списку автозаповнення Microsoft® Outlook® 2010.На додаток до опису функцію, для досвідчених користувачів для список надаються різноманітну інформацію та крок за кроком інструкції.

Додаткові відомості

Outlook 2010 підтримує автоматичне заповнення списку, який використовується в обох на автоматичну перевірку імені функції та функції автозавершення. Автоматичне заповнення списку, також відомий як кеші псевдонімів, буде автоматично створено як ви відправите сповіщення електронною поштою з Outlook. Містить список адрес SMTP, LegacyExchangeDN та короткі імена для людей, які надсилання пошти до раніше. На відміну від попередніх версій Outlook, зберігати список автозаповнення у файлі на своєму комп'ютері Outlook 2010 зберігає список автозаповнення як приховані протокол IMAP у вашому магазині основне послання.

Примітка. Вузлом на автозаповнення для Outlook є специфічним для Outlook і Outlook веб-застосунок (OWA). OWA буде вести свій власний список автозаповнення.

У наступних розділах наведено відомості про функцію автозаповнення.

Обмежити кількість записів

У програмі Outlook 2010 кількість записів, які можна зберігати у списку автозаповнення становить 1000 записів. Після того, як ви досягнете цього обмеження, Outlook використовує внутрішніх алгоритм для визначення кращих імена, щоб видалити зі списку. Це відбувається на основі сценарій виконання зважування. Таким чином, ви можете знайти деякі імена несподівано видаляється з кеші псевдонімів. Існують два загальних підходів, які можна використовувати, щоб уникнути цієї ситуації:

 1. Активно можна видалити запис А бізнес-партнера списку автозаповнення, що вам більше не потрібно. Це є кращим підходом. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити див. розділ під назвою "Як видалити запис А бізнес-партнера автозаповнення списку один за одним".
 2. Ви canincrease обмеження для кеші псевдонімів. Оскільки ця конфігурація неперевіреною, ми не рекомендуємо. Якщо у вас є великі кеші псевдонімів, може також втрачають більшу кількість кешованих запис А бізнес-партнера кеші псевдонімів стає непридатним для сценарій виконання через корупцію. Щоб отримати додаткові відомості про те, як збільшити ліміт див. розділ під назвою "Як змінити обмеження для списку автозаповнення".

Щоб увімкнути функцію автозаповнення

Щоб увімкнути функцію автозаповнення, виконайте такі дії:
 1. Виберіть у меню файлі виберіть пункт Параметри.
 2. Виберіть пошта ».
 3. За допомогою прокрутки приблизно на півдорозі вниз ви бачите, надсилати протокол IMAP. Переконайтеся в тому, що сценарій виконання автозаповнення для пропонує імена під Вільний час введення кому, копія та Прихована копія лініїсписку перевіряється (Скриншот для цього кроку наведено нижче).

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  На екрані пострілу для цього кроку

Як імпортувати файли .nk2 в Outlook

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
980542 Як імпортувати файли .nk2 в Outlook 2010

Як експортувати протокол IMAP автозаповнення поштової скриньки

 1. Закрийте Outlook а потім закрийте Outlook Web Access або Outlook веб-застосунок (OWA) на всіх робочих станцій, підключених до вашої поштової скриньки.
 2. Завантажити та встановити MFCMAPI від http://mfcmapi.codeplex.com.
 3. Запустити mfcmapi.exe.
 4. У меню сесії натисніть кнопку входу до системи.
 5. Якщо буде запропоновано для профілю, вибрати потрібний режим ім'я та натисніть кнопку ОК.
 6. На верхній панелі знайдіть рядок, яка відповідає вашої поштової скриньки і двічі клацніть його.
 7. На лівій навігаційній панелі Корінь контейнер, послідовно розгорніть вузли та Top пул носіїв поштових скриньок даних або IPM_SUBTREE.
 8. Клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень Вхідні і натисніть кнопку Відкрити пов'язаного вмісту таблиці. Ця дія відкриє нове MFCMAPI вікно, яке містить різні властивості.
 9. У розділі стовпець суб'єкта клацніть правою кнопкою миші елемент, який містить теми використовується тип IPM.Configuration.Autocompleteі виберіть пункт Експортувати протокол IMAP. Ця дія відкриває вікно Зберегти протокол IMAP для файлу .
 10. У розкривному списку виберіть MSG файлів (UNICODE)і натисніть кнопку ОК.
 11. Виберіть розташування папки, до якої потрібно зберегти протокол IMAP і натисніть кнопку зберегти. Занотуйте це розташування.

Як імпортувати протокол IMAP автозаповнення поштової скриньки

 1. Закрийте Outlook а потім закрийте Outlook Web Access або Outlook веб-застосунок (OWA) на всіх робочих станцій, підключених до вашої поштової скриньки.
 2. Завантажити та встановити MFCMAPI від http://mfcmapi.codeplex.com
 3. Запустити mfcmapi.exe.
 4. У меню сесії натисніть кнопку входу до системи.
 5. Якщо буде запропоновано для профілю, вибрати потрібний режим ім'я та натисніть кнопку ОК.
 6. На верхній панелі знайдіть рядок, яка відповідає вашої поштової скриньки і двічі клацніть його.
 7. На лівій навігаційній панелі корінь - поштової скриньки, послідовно розгорніть вузли та Top пул носіїв поштових скриньок даних або IPM_SUBTREE.
 8. Клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень Вхідні і натисніть кнопку Відкрити пов'язаного вмісту таблиці. Ця дія відкриє нове MFCMAPI вікно, яке містить різні властивості.
 9. Щоб уникнути повторювані запис А бізнес-партнера, ви повинні видалити існуючі протокол IMAP автозаповнення.

  Примітка. Перед видаленням використовується тип IPM.Configuration.Autocomplete протокол IMAP, потрібно експортувати протокол IMAP виконавши інтерактивні елементи, зазначені в розділі "Як експортувати кеш автозаповнення".

  Щоб видалити існуючі автозаповнення протокол IMAP, виконайте такі дії:

  1. У стовпці Тема знайдіть елемент, який містить теми використовується тип IPM.Configuration.Autocomplete.
  2. Клацніть правою кнопкою миші елемент і виберіть пункт Видалити протокол IMAP. Це відкриває вікно Видалити елемент .
  3. У розкривному списку виберіть остаточного видалення (видалення для онлайнове пул носіїв видалених елементів у разі підтримки)і натисніть кнопку ОК.
 10. У меню папки натисніть кнопку Імпорті виберіть пункт З MSG.
 11. .Msg-файл, який ви створили в кроці 11 розділу "Як для експорту автозаповнення списку" і натисніть кнопку ОК.
 12. У вікні MSG навантаження , яке з'явиться виберіть навантаження протокол IMAP в поточній папцінавантаження стиль списку та натисніть кнопку ОК.
Автозаповнення інформації імпортується з використовується тип IPM.Configuration.Autocomplete_<hexadecimal code=""></hexadecimal>.msg, де рамки<hexadecimal code=""> </hexadecimal> представляє довгий рядок цифр і букв.

Як видалити запис А бізнес-партнера автозаповнення списку один за один раз

Щоб видалити запис А бізнес-партнера з автозаповнення кеш один запис А одночасно, виконайте такі дії:
 1. Відкрийте нове сповіщення електронною поштою.
 2. Введіть декілька перших знаків елемента автозаповнення, які потрібно видалити.
 3. Коли запис А з'являється у списку запропонував імена, наведіть вказівник на ім'я, поки він стає підкреслив, але не натискайте на назву.
 4. Коли поруч підкреслив ім'я з'являється динамічна піктограма "X", натисніть кнопку X , щоб видалити ім'я зі списку або натисніть Видалити клавішу на клавіатурі.

Як очистити весь список автозаповнення

Спосіб 1
 1. Відкриття Outlook.
 2. На вкладці " файл " натисніть кнопку Параметри (на знімок екрану для цього кроку наведено нижче).

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  На екрані пострілу для цього кроку

 3. Натисніть кнопку пошта ».
 4. ПідНадіслати протокол IMAPвиберітьПорожній список автозаповнення (на знімок екрану для цього кроку наведено нижче).

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  На екрані пострілу для цього кроку

 5. Натисніть кнопку так.

Спосіб 2
Запустіть Outlook, використовуючи /CleanAutoCompleteCache перемикач. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт запустити.
 2. типOutlook.exe /CleanAutoCompleteCache.

  Примітка. Якщо Outlook не інстальовано в папці за промовчанням, потрібно навести вказівник миші на шляху Outlook.exe.

Проблеми з кешем автозаповнення

У цьому розділі описано відомі проблеми, які можуть виникнути при кеші автозаповнення.
запис А бізнес-партнера не буде збережено
Автоматичне заповнення кеша можуть бути пошкоджені часом і не може зберегти нових записів. У такому випадку спробуйте видалити окремі запис А бізнес-партнера зі списку. Для цього можна знайти в розділі під назвою "Як видалити запис А бізнес-партнера автозаповнення списку один за одним". Якщо це не усуває проблему, можна скинути весь список автозаповнення. Щоб це зробити, див. розділ під назвою "Як очистити весь список автозаповнення".

Як змінити обмеження для списку автозаповнення

Ця конфігурація є неперевіреною, тому не рекомендується. Якщо у вас є більше список автозаповнення, може також втратити більшу кількість кешованих запис А бізнес-партнера автозаповнення кеш стає непридатним для сценарій виконання через корупцію. З огляду на це застереження, можна використовувати нижченаведені дані реєстру збільшити ліміт список автозаповнення в Outlook.

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, в яких описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:

322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
 1. Закрийте Outlook.
 2. Запустіть редактор реєстру.
  • У Windows 8. x, натисніть Windows key, введіть regedit і натисніть клавішу Enter.
  • У Windows 7 і Windows Vista, натисніть кнопку почати, тип Regedit у поле Почати пошук і натисніть клавішу Enter.
 3. Знайдіть і виберіть такий підрозділ реєстру:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\AutoNameCheck

 4. У меню редагування виберіть команду створитиа потім параметр DWORD.
 5. Тип MaxNickNames, а потім натисніть клавішу Enter.
 6. У меню редагування виберіть команду змінити.
 7. Введіть нове значення для межа і натисніть кнопку ОК.

  Примітки
  • Переконайтеся, що було введено число в decimal форми. Ось правильної форми для введення числа.
  • Спробуйте збільшити ліміт тільки маргінальних величину тестувати нові обмеження. Наприклад, щоб створити на 20 відсотків більше у ліміт у програмі Outlook 2010, ви би зазначити 1200 для MaxNickNames значення.
 8. Закрийте редактор реєстру.
 9. Запустіть Outlook.
Примітка. MaxNickNames реєстрі значення лише вказує на визначені межі. Таким чином, також можна це значення для зниження ліміту кеші псевдонімів.

Властивості

Номер статті: 2679568 - Востаннє переглянуто: 15 лютого 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbmt KB2679568 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2679568

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com